banner55

Başkan Hürriyet temzilik işçileriyle bayramlaştı

Başkan Hürriyet temzilik işçileriyle bayramlaştı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
08 Ağustos 2019 Perşembe 10:07
 Başkan Hürriyet temzilik işçileriyle bayramlaştı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,   temizlik işçileriyle bayramlaştı.    
Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,  Kurban Bayramı öncesinde belediyenin temizlik işleri müdürlüğünün Gültepe’deki şantiyesine giderek işçilerle bayramlaştı.  Mesaiye başlamadan önce belediye başkanlarını karşılarında gören işçiler, güne Hürriyet’in çikolata, lokum ve kolonya ikramıyla başladı.  

Dilek ve temennilerin aktarıldığı buluşmada İzmit Belediyesi İnsan Kaynakları Müdür Sevtap Cengiz ve Temizlik İşleri Müdürü Havva Açıkgöz de hazır bulundu. Ayrıca bayramlaşma programında temizlik işleri personellerinden Selami Gündoğdu, Başkan Hürriyet’e tahta üzerine yapmış olduğu karakalem çalışmasını hediye etti. 

BÜYÜK BİR AİLEYİZ 

Bayramlaşma programında konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “ bayramlaşmaya ilk olarak sizlerle başlamak istedik. Ailelerimizden çok birbirimizi görüyoruz. Bu sebepledir ki ilk bayramlaşmayı çalışma arkadaşlarımızla yapmak istedim.  Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Hep birlikte uyum içerisinde İzmit için çalışacağız” diyerek çalışanlara aileleriyle birlikte mutlu bir bayram diledi. 

KARAKALEM ÇALIŞMASI HEDİYE ETTİ 

Bayramlaşma programında temizlik işleri personellerinden Selami Gündoğdu, Başkan Hürriyet’e tahta üzerine yapmış olduğu karakalem çalışmasını hediye etti. 


Son Güncelleme: 08.08.2019 10:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37