banner55

Başkan Kocaman çalışmaları yakından takip ediyor

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapılan çalışmaları hızlı tamamlanması için yakından takip ediyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Ocak 2021 Salı 16:41
Başkan Kocaman çalışmaları yakından takip ediyor

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapılan çalışmaları hızlı tamamlanması için yakından takip ediyor.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapımı devam eden Kent Meydanı Camii-Kütüphane, Arslanbey’de yapılan sundurma ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapılacak olan otopark çalışmalarını yakından takip ediyor.

KOCAMAN YAKIN TAKİPTE

Kent Meydanı yapım çalışmaları Kocaeli ve Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından hızla devam ederken, Kartepe Kent Meydanı Camii’nin yapımına da devam ediliyor. Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Kocaman, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan bilgi aldı.

KENT MEYDANI CAMİİ

Kartepe Kent Meydanı Camii bodrum katı, zemin katı, mahfil katı olmak üzere üç kattan oluşacak. Toplam ibadet alanı 2 bin 265 m2 olarak planlandı. Zemin katta ibadet alanı bin 375 m2, son cemaat alanı 325 m2 ve mahfil katı 565 m2 olacak. Camide aynı anda 3 bin 235 kişi ibadet edebilecek.

MODERN KÜTÜPHANE

Kartepe Kent Meydanı Kütüphanesi Kocaeli’nin en büyük camisinin giriş katında yer alacak olan Kartepe Kent Kütüphanesi, 775 metrekare olarak planlandı. Kütüphane içerisinde kafeterya, çocuk oyun alanları, internet - bilgisayar salonu, gazete ve dergi okuma salonu, çalışma odaları, sesli kütüphane ve idari alanlar yer alacak.

OTOPARK YAPIMI START ALDI

Kent Meydanı Otopark çalışmaları başlıyor. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden gelen ekip ile birlikte otopark yapılacak alanda incelemede bulundu. Hazırlıkların tamamlanması ile çalışmalara start verilecek. Yapılacak olan açık otoparkın 500 araçlık olması planlanıyor.

YENİ MUHTARLIK BİNASI

Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Arslanbey Kabristanlığı önünde yapılan sundurma çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Kocaman daha sonra Ataevler Mahallesi Muhtarlık binası yanında yapımı devam eden yeni muhtarlık binasını inceledi.

EKİPLERİMİZ SAHADA

Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemizin bir çok noktasında siz kıymetli hemşehrilerimize daha iyi hizmet edebilmek için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37