banner55

Başkan Şayir’den köylere bayram ziyareti

Başkan Şayir’den köylere bayram ziyareti

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
05 Haziran 2019 Çarşamba 13:38
 Başkan Şayir’den köylere bayram ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir bayram münasebeti ile ilçede bulunan Çerkeşli, Köseler, Demirciler ve Tepecik köylerinde ziyarette bulunarak vatandaşların bayramını tebrik etti.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir Ramazan Bayramı münasebetiyle AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları ile birlikte Çerkeşli, Köseler, Demirciler ve Tepecik köylerinde ziyarette bulunarak vatandaşların bayramını tebrik etti.

AKBULUT: KÖYLERİMİZLE BAĞLANTIMIZI KOPARMIYORUZ

Her bayramda olduğu gibi Ramazan bayramında da ilçe sınırları içerisinde bulunan köylerde yaşayan vatandaşları ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; "Vatandaşlarımız ile sürekli diyalog halinde olmaya özen gösteriyoruz. Birbirinden güzel dört köyümüzde vatandaşlarımızı Belediye Başkanımız ile birlikte ziyaret edip bayramlarını tebrik etmek istedik. Vatandaşlarımızın ilgisi ve alakasından dolayı kendilerine ve mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

ŞAYİR: BAYRAMDAN BAYRAMA, SEÇİMDEN
SEÇİME BİR ARAYA GELENLERDEN DEĞİLİZ

Her fırsatta halkımızla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini belirten Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; “Karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları mana yüklü özel günlerden bir tanesi olan Mübarek Ramazan Bayramı’nı esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte doyasıya yaşadık. Biz halkımızla bayramdan bayrama, seçimden seçime bir araya gelenlerden değiliz. 

Her fırsatta halkımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu anlamda bugün de bayram vesilesiyle vatandaşlarımızı ziyaret edip bayramlarını kutlamak istedik. Ziyaretlerimiz sırasında karşılaştığımız vatandaşlarımızla sohbet ederek bayramlaştık. Bugüne kadar olduğu gibi bir bayramı daha halkımızla içe içe doyasıya yaşadık. Bu vesileyle de halkımızın sıkıntılarını da dinleme fırsatı bulduk" dedi.


Son Güncelleme: 05.06.2019 13:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37