banner55

Başkan Şayir’den Ramazan ayı mesajı

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Nisan 2021 Pazartesi 14:39
Başkan Şayir’den Ramazan ayı mesajı

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Şayir, yayınladığı mesajında İslam aleminin heyecanla beklediği, bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın Sultanı Ramazan’ı Şerif’e girildiğini hatırlatarak şunları kaydetti: “Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni barındıran Ramazan Ayı, mukaddes kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ilk ve son ayetlerinin yeryüzüne indiği mucizelerle dolu bir aydır.

Ramazan ayı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir. Özellikle son bir yıldır yaşadığımız salgın nedeniyle bu yıl evimizde ve sevdiklerimizle daha çok vakit geçireceğimiz bir Ramazan ayı geçireceğiz. İnşallah evde kaldığımız bu mübarek ay salgından kurtulmamıza da vesile olur.

11 ayın sultanı Ramazan ayının gelişi 7’den 70’e herkesi sevindirir.

Tasa sevince, hüzün neşeye dönüşür. Rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı bu ayda, başta Dilovalı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerifini en kalbi duygularımla kutluyor, bu mübarek ayın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum”.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37