banner55

Başkan Sezer hobi bahçelerinde emeklilerle buluştu

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Belediyesi Hobi Bahçelerine giderek, hobi bahçesi sakini emeklilerle bir araya geldi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
17 Ekim 2020 Cumartesi 20:40
Başkan Sezer hobi bahçelerinde emeklilerle buluştu

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Belediyesi Hobi Bahçelerine giderek, hobi bahçesi sakini emeklilerle bir araya geldi. Başkan Sezer’i, Gölcük Emekliler Meclisi Başkanı Recep Akel ve hobi bahçesi sakini emekliler karşıladı.

51 HOBİ BAHÇESİ BULUNUYOR

Emeklilerin; şehrin stresinden koparak, toprakla uğraşıp, meyve ve sebze ürettikleri 51 hobi bahçesinin bulunduğu alanı gezen ve çok beğenen Başkan Sezer, emeklilerle hoş sohbet edip, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Bugün, Gölcük Belediyesi Hobi Bahçelerinde birbirinden değerli emeklilerimizle bir araya geldik. Yem yeşil bir ortamda, büyüklerimizle aile sıcaklığında sohbet etme imkânı buldum. Emeklilerimiz burada toprakla uğraşıp sağlıklı bir ortamda stres atmalarının yanında, bir yandan da sebze ve meyve de üretiyorlar. Değerli büyüklerimizi; böyle takdire şayan sıcak bir ortam oluşturdukları için tebrik ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37