banner55

Başkan Sezer, temizlik işleri ekibiyle Bismillah dedi

Başkan Sezer, temizlik işleri ekibiyle Bismillah dedi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
18 Kasım 2019 Pazartesi 22:30
 Başkan Sezer, temizlik işleri ekibiyle Bismillah dedi
Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait ekipler ilçe genelinde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarına, Yalı Mahallesi’nden devam etti. Sabah saat 08.00’da başlayan temizlik çalışmasına, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’de katıldı. 

BAŞKAN SEZER KOLAYLIKLAR DİLEDİ

Başkan Sezer yeni haftaya temizlik ekibiyle birlikte Bismillah diyerek başlarken, çalışmalarında ekiplere kolaylıklar diledi ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Belediye Başkan Yardımcısı Şevket Kaba ve Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özbay’da Başkan Sezer’e eşlik ederken, Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim’de çalışmaları yakından takip etti. 

EVSEL VE KATI ATIKLAR KALDIRILDI

Çalışma kapsamında Yalı Mahallesi baştan aşağıya temizlenirken, görsel kirlilik oluşturan evsel ve katı atıklar iş makinelerinin yardımıyla toplanarak kamyonlara yüklendi. Akabinde kaldırımlarda ve toprak alanlarda oluşan yabani otlar itinayla kesildi. 
  
ÇÖP KONTEYNERLERİ 
DEZENFEKTE EDİLDİ

Özel konteyner yıkama aracı tarafından da tüm çöp konteynerleri tek tek yıkandı ve dezenfekte edildi. Böylelikle koku ve sinek oluşumunun da önüne geçilmiş oldu. Bütün atıkların kaldırılması sonrasında da, caddeler tazyikli suyla yıkanırken, temiz bir görünüme kavuşturuldu. 
   
MAHALLE SAKİNLERİ 
ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Çalışmaları yakından takip edip takdir eden mahalle sakinleri, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve temizlik işleri ekibine teşekkürler ettiler. Yetkililer diğer mahallelerde de temizlik çalışmalarının belli bir program dahilinde devam edeceğini belirttiler. 

Son Güncelleme: 18.11.2019 22:33
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37