banner55

Başkan Sezer’e teşekkür ettiler

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Adnan Menderes İş Merkezi’nde engelliler için yapılan asansörün ilk kullanımı için Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Mayıs 2020 Salı 14:47
Başkan Sezer’e teşekkür ettiler

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Adnan Menderes İş Merkezi’nde engelliler için yapılan asansörün ilk kullanımı için Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

ENGELLİLER ÇOK MUTLU OLDULAR

Bat ve engelliler; PTT Şubesi, Kent Konseyi Ofisi, Sivil Toplum Merkezi, Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi ve muhtarlıkların yer aldığı Adnan Menderes İş Merkezi’nin1.katına hiç kimsenin yardımı olmadan, asansör aracılığı ile çıkma özgürlüğü yaşadılar. Çok mutlu olan engelliler: “Bize bu özgürlüğü yaşatan Başkan Sezer’e çok teşekkür ediyoruz” dediler.

BİZİM GÖNÜLLERİMİZ HER ZAMAN BİR

engelliler tarafından kullanılması sonrasında bir açıklama yapan Başkan Sezer: “Engelsiz bir Gölcük hedefimizde, yol arkadaşlarım olarak gördüğüm engelli kardeşlerimle, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bugün de; Gölcük Adnan Menderes İş Merkezi’ne yaptığımız engelli asansörünü kullanıma açıyoruz. Bu vesileyle de, değerli kardeşlerimin Engelliler Haftasını da kutluyorum. Korona Virüs tedbirleri nedeniyle bir araya gelemesek de, gönüllerimiz her zaman bir. Bu süreçte de, ihtiyaç duydukları her zaman yanlarında yer almaya devam ettik. Engelli hemşehrilerimin Engelliler Hastasını kutluyorum. Yaptığımız asansörün de kendilerine ve ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

GÖLCÜK ENGELLİ DOSTU ÖRNEK BİR KENT

Dernek Başkanı Bat ise yaptığı açıklamada: “Engelsiz Gölcük” hedefimizde, Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’in hayata geçirdiği çalışmalarla bir bir sorunlarımız çözülüyor. Adnan Menderes İş Merkezi asansör çalışması sadece bunlardan bir tanesi. Artık bizler de bu asansör sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan PTT Şubesi başta olmak üzere, Gölcük Kent Konseyi’ne, Sivil Toplum Merkezi’ne ve muhtarlıklara kolaylıkla ulaşabileceğiz. 20 yıldır, ilk defa üst kata çıkabildim. Bize bu özgürlüğü yaşatan Başkanımıza çok teşekkür ederim. Gölcük engelli dostu olan örnek bir kent. Her zaman bizim yanımızda ve destekçimiz olan Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e minnettarız. O bizlerin ağabeyi, kardeşi. Allah ondan razı olsun, başımızdan eksik etmesin” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37