banner55

Başkan Toltar: Derdiniz derdimiz

Başkan Toltar: Derdiniz derdimiz

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:48
Başkan Toltar: Derdiniz derdimiz


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Beyaz Masa servisinde bizzat vatandaşları dinleyerek isteklerini ve taleplerini ilgili birimlere talimat vererek derhal çözüme kavuşturuyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, şeffaf belediyecilik anlayışını her alanda devam ettirirken, belediye binasında bulunan birimleri dolaşarak vatandaşlarla yakından ilgilenerek daha iyi hizmet almalarını yerinde denetliyor.

Başkan Toltar, vatandaşlarla arasına hiç bir zaman mesafe koymadıklarını ifade ederek, "Bizim hemşerilerimiz ile aramızda duvarlar olamaz. Siyaset yapma gayemiz olan halkımız ile hiçbir zaman aramıza mesafeler koymadık. Bundan sonra da koymayacağız" dedi.

VATANDAŞTAN BAŞKAN TOLTAR’A TEŞEKKÜR

Başkan Toltar’ın, ilgisinden hoşnut kalan vatandaşlar ise Dilovası Belediyesinden büyük bir memnuniyetle ayrılırken, "Belediye Başkanımız ile bire bir görüşme yaparak taleplerimizi direk olarak kendisine iletebiliyoruz. Biz bu durumdan çok memnunuz. Belediye Başkanımıza bize zaman ayırdığı için ve özellikle de göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz" dediler.

SÜREKLİ HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Vatandaşların sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için vatandaşlarımızla yüz yüze görüşmenin önemli olduğunu belirtti. 

Başkan Toltar, "Göreve başladığımız günden bugüne kadar, sürekli halkımızla iç içeyiz. Bizim için, halkımızla daha rahat iletişim kurmak, onların sıkıntılarına daha fazla zaman ayırmak ve haftanın diğer günlerinde ise projelerimiz üzerinde sağlıklı çalışmalar yapabilmek amacıyla vatandaşlarımızla doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyor, vatandaşlarımıza çözüm bulmaya çalışıyoruz" dedi. 


Son Güncelleme: 15.08.2018 13:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37