banner55

Büyükgöz: Sağlık birimlerinin yeri meydan olacak

Büyükgöz: Sağlık birimlerinin yeri meydan olacak

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
22 Eylül 2019 Pazar 11:27
Büyükgöz: Sağlık birimlerinin yeri meydan olacak

 

Sultan Orhan mahallesi sakinleriyle Halk Meclisi toplantısında bir araya gelen Başkan Büyükgöz, "Sağlık birimlerinin bulunduğu arazinin mülkiyeti Hazine’den belediyemize geçti. Bu alana bir meydan yapılacak ve meydanın altı yer altı otoparkı olarak kullanılacak şekilde projesi hazırlanmış durumda" dedi. 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz düzenlediği Mahalle Meclisleri’nde Gebzeli hemşerileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Sultan Orhan mahallesinde bulunan Fatma Hanım Parkı’nda gerçekleşen Mahalle Meclisi’ne Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Belediye Başkan Yardımcıları Sedat Çelik, Selamet Güner, Yusuf Burkut, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarı, birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

ESNAF BULUŞMALARI DÜZENLEYECEĞİZ

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz toplantı öncesi gerçekleştirdiği konuşmasında mahalleye yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden bahsetti. Başkan Büyükgöz, "Bugüne kadar 5 mahalle meclisi gerçekleştirdik ve ay sonuna kadar bir kaç mahalle meclisi daha yapacağız.  Her hafta Çarşamba günü düzenlediğimiz Halk Buluşmalarımız rutin bir şekilde sürecek. Bunun yanı sıra Cuma günleri de Esnaf Buluşmaları yapmayı planlıyoruz.

SAĞLIK BİRİMLERİNİN 
YERİ MEYDAN OLACAK
İlyasbey Camii’nin yanında bulunan sağlık birimlerinin bulunduğu arazinin mülkiyeti Hazine’den belediyemize geçti. Buraya bir meydan yapılacak ve meydanın altı, yer altı otoparkı olarak kullanılacak şekilde projesi hazırlanmış durumda. Karşı tarafta Sağlıklı Yaşam Merkezi’de tüm birimleri içine alacak şekilde projesi toparlanma sürecinde. Bir sonraki toplantımızda ihale ve yapım süresini sizlerle paylaşacağız" ifadelerine yer verdi. 
Başkan Büyükgöz hizmetler hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirdikten sonra mahalle sakinlerini dinledi öneri, talep ve şikayetlerini aldı.


Son Güncelleme: 22.09.2019 11:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37