banner55

Çayırovalı öğrenciler cami ziyaret ederek fidan diktiler

Çayırovalı öğrenciler cami ziyaret ederek fidan diktiler

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
10 Ağustos 2018 Cuma 12:40
Çayırovalı öğrenciler cami ziyaret ederek fidan diktiler

Okul
öncesi ve Kuranı Kerim derslerinin verildiği Çayırova Belediyesi Anne-Çocuk Kulüpleri Yaz Okulu etkinlikleri kapsamında sınıf derslerinin yanı sıra öğrenciler okul dışında da etkinliklere katılarak sosyal yaşama adapte oluyorlar. 

Okul dışı etkinlikler kapsamında Yenimahalle Anne-Çocuk Kulübü öğrencileri cami ziyareti yaparak manevi değerler eğitimi gerçekleştirdiler. Cami içerisinde Mekke'den Medine'ye hicreti konu alan drama çalışması yapan minik öğrenciler camide Kuran kursu gören diğer çocuklarla da tanıştılar. Cami kuran kursu öğrencileriyle de hoş vakit geçiren minik öğrenciler manevi değerleri tanıyarak büyüyen bir nesil olarak yetişiyor. 

ÖĞRENCİLERİN MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNUYOR
Cami içerisinde yapılan anlamlı etkinlikten sonra mutlulukları gözlerinden okunan öğrenciler cami bahçesinde yeşil alanlara fidan diktiler. Fidan dikimi öncesinde dikim yerlerini ayarlayan ve kazıları kendileri yapan öğrenciler fidanlarını dikerek can suyu vermeyi ihmal etmediler. 

Böyle anlamlı etkinliklerin içerisinde olmaktan mutlu olduklarını söyleyen öğrenciler her hafta farklı bir etkinlik gerçekleştirerek geleceğe emin adımlarla yetişiyor. 
 
Son Güncelleme: 10.08.2018 12:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37