banner55

Çeker ve heyeti Başhekim Cantürk'ü makamında ziyaret etti 

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu-Sen Denetleme Kurulu Üyesi Ömer Çeker heyeti ile  KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.  Nuh  Zafer Cantürk’ü  makamında ziyaret etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
10 Mart 2020 Salı 22:18
Çeker ve heyeti Başhekim Cantürk'ü makamında ziyaret etti 

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Sema Gümüş,  KOÜ  Eğitim ve Araştırma Hastanesi İşyeri Baştemsilcisi  Özlem Çağın,  Temsilci Yalçın Gül, Çiğdem Aktaş,  Adem Ayata ile birlikte KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.  Nuh  Zafer Cantürk’ü  makamında ziyaret etti. 
Sağlık sektöründeki güncel sorunlar ile kurumda görev yapan sağlık çalışanların sorunlarının konuşulduğu ziyaretten her iki taraf da memnun kaldı. Başkan Çeker çalışanların sorunlarının çözümünde hassasiyet beklediklerini ifade etti.  Ziyaret için Başhekim Cantürk, başkan Çeker ve heyetine teşekkür etti. 

TÜRK SAĞLIK SEN OLARAK 
DİYALOG VE UZLAŞIDAN YANAYIZ

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Şube Başkanı Çeker; “Sorumlu sendikal anlayışımız çerçevesinde kurumda görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarına çözüm bulunması  çalışan ile kurumu ortak bir noktada buluşturmak ve her iki kesimin de mutlu olması için bugün  bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 
Türk Sağlık Sen olarak diyalog ve uzlaşıdan yanayız. Amaç üzüm yemek. Sendika olarak kurumu temsil eden şahsiyetler ile husumetimiz olması söz konusu dahi olamaz. Amacımız sorunların çözümünde kamu işvereni ile çalışan arasında köprü vazifesi görmektir. 

HEYETİM ADINA SAYIN 
BAŞHEKİME TEŞEKKÜR EDERİM

KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanları ve üyelerimizin  sendikaya iletmiş oldukları sorunları 7 ana başlık altında rapor halinde sayın başhekime ileterek çözümünü talep ettik. 
Sayın başhekim aktardığımız konuları araştıracaklarını sorunların çözümü için gerekli çalışmaları başlatacaklarını ve rapordaki konuları araştıracağını ifade etmiştirler. Sorunlara karşı duyarlı yaklaşımından ve nezaketinden dolayı heyetim adına sayın başhekime teşekkür ederim. Çalışanların temsilcisi olarak idareye iletmiş olduğumuz sorunların takipçisi olacağız” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37