banner55

Darıca Gençlerbirliği'nden örnek davranış

Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Darıca Kızılay Şubesi'ne erzak kolilerini teslim  etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
13 Nisan 2020 Pazartesi 15:25
Darıca Gençlerbirliği'nden örnek davranış

Ülkemizde üst üste gelen felaketler ve en son Corona covid-19 virüsü sebebiyle işsiz,evsiz ve sokakta kalan  yardıma muhtaç vatandaşlarımız için elini taşın altına koyan isimlerden biride Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen oldu.
 
Arif Gülen hazırlamış olduğu yüz erzak kolisini bugün Darıca Kızılay şubesine telim etti. Yüklü kamyonun boşaltılmasına kendisi de yardım eden Arif Gülen, "Büyük ve necip Türk milleti her türlü zorlukların üstesinden geldiği gibi, tüm dünyada yaşanan ve ülkemizi de derinden sarsan bu musibetle de baş edecektir. 

Tabi bununla sağlık kuruluşlarımız baş ederken, zor şartlarda ve sıkıntılı olan vatandaşlarımızın herkes yanında olmalıdır. Darıca Gençlerbirliği olarak bizler de örnek olması anlamında Kızılay aracılıyla  gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşsın diye BİZ BİZE YETERİZ kampanyasına destek olmak istedik. 

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Bu durumlarda Kızılay her zaman milletimizin yanındaydı. Gerek Cumhurbaşkanımız gerek İçişleri Bakanlığımız, gerek Kızılay Darıca Kaymakamlığı ve Darıca Belediyesi'nin yaptığımız yardımları gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırması konusunda vicdanımız çok rahat. Herkese bu kampanyaya destek olması için çağrıda bulunuyorum" dedi
 
Darıca Kızılay şube Başkanı Çetin Solhan ise "Darıca Gençlerbirliği Başkanı sayın Arif Gülen ve ekibi İçişleri Bakanlığımızın oluşturmuş olduğu vefa sosyal destek proje kapsamında, kimsesizlerin kimsesi olabilmesi adına ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak için  gıda kolileri hazırlayıp getirmişler. Kızılay olarak ihtiyaç sahipleri adına Darıca Gençlerbirliği’ne ve Arif Gülen’e teşekkür ederiz" dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37