banner55

Darıca'da çalışmalar gece de devam ediyor

Darıca'da çalışmalar gece de devam ediyor

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
24 Eylül 2018 Pazartesi 13:43
Darıca'da çalışmalar gece de devam ediyor
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Bayramoğlu'nda yapımı süren Balyanoz Koyu ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek işçilerle sohbet edip çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İşçilerle çay içip bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Karabacak, gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalışan personeline teşekkür etti. Başkan Karabacak , "Özellikle prestij cadde uygulamaları çerçevesinde İstasyon Caddesi, Fatih Caddesi ve Aşıroğlu Caddesi’nde yaptığımız ışıklandırma çalışmaları esnasında trafik yoğunluğunu da dikkate alarak çalışmalarımızı gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürüp vatandaşlarımızın mağdur olmasının önüne geçiyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde ışıklandırma çalışmalarının yanı sıra yol genişletme çalışmalarımız devam ediyor, çalışmalar sonucu trafikte de bir rahatlama olacak, aynı şekilde Bayramoğlu Balyanoz Koyu’nda da ekiplerimiz çalışmalarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürüyor. Bu noktada hizmetlerimizin aksamaması adına gece gündüz demeden çalışan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etme adına çalışmalarımız gece gündüz demeden devam edecek" diyerek çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.
 
Son Güncelleme: 24.09.2018 13:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37