banner55

Darıca'da 'Ustalardan Seçkiler Sergisi' açıldı

Darıca'da 'Ustalardan Seçkiler Sergisi' açıldı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
27 Ekim 2017 Cuma 22:21
Darıca'da 'Ustalardan Seçkiler Sergisi' açıldı
Kültür sanat etkinlikleri kapsamında Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi'nde 'Ustalardan Seçkiler Türkiye' isimli Fotoğraf Sergisinin açılışı yapıldı.

Ülkemizin en önemli fotoğraf sanatçılarının seçme eserlerinin yer aldığı serginin açılışında bir konuşma yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "Ülkemizin yetiştirdiği en önemli fotoğraf sanatçılarının eserlerinin sanatseverlerin beğenisine sunulacağı sergimizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’mizde sergilenecek olan bu eserler ilçemizin kültür sanat hayatına katkı sunacaktır. Tüm halkımızı bu önemli eserleri görmeye davet ediyorum. Darıca Belediyesi olarak kültür sanat etkinliklerimiz devam edecek" diyerek sanatseverleri sergiye davet etti. Başkan Karabacak ve beraberindekiler daha sonra sergiyi gezerek eserler hakkında bilgiler aldı.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ESERLER

Türkiye'nin en önemli fotoğraf sanatçılarının çeşitli tarihlerde çekmiş oldukları karelerden oluşan sergi, 1920'li yıllardan başlayıp günümüze dek uzayan yılları kapsamakta olup ülkemizin yedi bölgesinden usta fotoğrafçıların çektiği eserleri içeriyor. 

Sergide doğa ve şehir fotoğraflarının yanı sıra insanların günlük yaşamları, şehir görünümleri, kentleşme, deniz ve doğa görünümleri gibi ülkemizin farklı bölgelerinde çekilmiş eserler yer alıyor. Sergi 12 Kasım 2017 Pazar günü akşama kadar Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi sergi salonunda halkın beğenisine sunulacak. 


Son Güncelleme: 27.10.2017 22:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37