banner55

Dilovası Belediyesi Haziran ayı meclisi yapıldı

Dilovası Belediyesi Haziran ayı meclisi yapıldı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
10 Haziran 2019 Pazartesi 15:50
 Dilovası Belediyesi Haziran ayı meclisi yapıldı
Dilovası Belediye Meclisi Haziran ayı meclis birleşim toplantısı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in başkanlığında Belediye toplantı salonunda yapıldı. 

Dilovası Belediyesi Haziran ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Hamza Şayir’in başkanlığında belediye toplantı salonunda yapıldı. Belediye meclis üyelerinin katılımı ile yapılan meclis birleşimi toplantıda gündeme ait maddeler görüşüldü.

İsim ve yoklama yapıldıktan sonra, bir önceki meclis toplantısı birleşimine ait görüşme tutanağı okundu ve onaylandı daha sonra gündem maddelerine geçildi. Sonraki maddeler ilgili komisyonlara havale edilerek komisyonlarda görüşülmesine karar verildi.

Belediye Başkanı Hamza Şayir yaptığı açıklamada, "Değerli meclis üyesi arkadaşlarımız, Dilovası Belediye meclisimizin Haziran ayı meclis birleşim toplantısında alınan kararların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.  

Ramazan Bayramınızı bir kez daha kutluyorum. Bu meclis toplantısında görüşeceğimiz gündemimizde bulunan maddeleri komisyonlara sunacağız. Komisyonda ki arkadaşlarımız inceleyip baksınlar. Hem vatandaşımız hem de belediyemiz açısından en doğru ve sağlıklı kararı vermek için ilgili komisyonlarımızın incelemeleri çok önemlidir” dedi.

Son Güncelleme: 10.06.2019 15:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37