banner55

Dilovası zabıtası kabristan ziyareti yapan vatandaşlara ikramda bulundu

Dilovası zabıtası kabristan ziyareti yapan vatandaşlara ikramda bulundu

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
06 Haziran 2019 Perşembe 14:24
Dilovası zabıtası kabristan ziyareti yapan vatandaşlara ikramda bulundu
 
Dilovası Belediyesi bayramda kabristan ziyareti yapan vatandaşlara ikramda bulunarak bayramlarını tebrik etti.

Dilovası Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında halkın yanında olmaya devam ediyor. Ramazan Bayramı’nda kabristan ziyareti yapan vatandaşlara ikramda bulunulup bayramlarının tebrik edilmesinden dolayı,  Dilovalılar yerinde bir uygulama olduğunu belirterek duyduğu memnuiyeti dile getirdi.

UYGULAMALARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZDAN 
DUYGUSAL TEPKİLER ALIYORUZ

Her fırsatta halk ile gönül bağı kurmak için çeşitli uygulamaları hayata geçirdiklerini belirten Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; “Dilovalı hemşerilerimiz kadirşinastır. Onların gönlüne girmek için sosyal belediyecilik anlamında ne yaparsak yapalım hemen duygusal tepkiler alıyoruz.
  
O yüzden göreve geldiğimiz günden bugüne vatandaşlarımızın gönlünde kalıcı bir yer etmek için bu tür sosyal uygulamaları bir bir hayata geçirerek yaşam şartlarımızı kolaylaştıracağız.

 Ramazan Bayramı ile birlikte halkımıza yönelik yaptığımız uygulamalardan bir tanesi kabristan ziyareti yapan vatandaşlarımıza ikramda bulunarak bayramlarını tebrik etmek oldu. Güzel uygulama oldu vatandaşlarımız güzel tepkilerini yaptığım her ziyarette belirttiler. Önümüzde ki beş yıl boyunca bu tür uygulamalarımız devam edecek” dedi.

Son Güncelleme: 06.06.2019 14:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37