banner55

Dilovası’nda kent bayramlaşması gerçekleşti

Dilovası’nda kent bayramlaşması gerçekleşti

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
04 Haziran 2019 Salı 22:01
Dilovası’nda kent bayramlaşması gerçekleşti

 

Geleneksel Kent Bayramlaşma Programı Dilovası Belediye Meydanında halkın yoğun katılımları ile gerçekleşti.

Dilovası Geleneksel Kent Bayramlaşma programına Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İlçe Karakol Komutanı Teğmen Said Arı, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri ve yüzlerce Dilovalı vatandaş katıldı.

ALKAN: HEP BİRLİKTE BAYRAM 
SEVİNCİNE ORTAK OLMALIYIZ

Bayramlaşma programında konuşan İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan; “Bayramlar dargınlıkların barıştığı, küslüklerin son bulduğu, birlik beraberliğin kaynaşmanın en güzel şekilde yaşandığı dini günlerimizdendir. Herkesin bayramın feyzi ve bereketinden istifade ettiği güzel bir bayram havasında bizde bayrama yakışır bir bayramlaşma yaptık. 

Bu günlerde özellikle yetimlerin, öksüzlerin, kimsesizlerin gönüllerini alıp, onları da bayram sevincine ortak etmeliyiz. Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

ŞAYİR: BAYRAMLARIN BİRLİK VE 
BERABERLİKTEN OLDUĞUNU UNUTMAYALIM

Bayramın maneviyatını ve tüm güzelliklerini ilçe meydanındaki bayramlaşma programında sergilediklerini ifade eden Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; “Güzel bir Ramazan Ayını geride bıraktık. Bir Ramazan boyunca vatandaşlarımız oruçlarını tuttular, ibadetlerini yaptılar. Ama mübarek ayın sonunda bayram var. 

Bayramda sevinç, bayramda coşku, bayramda umut, geleceğe güvenle bakmak var. Bugün de hep birlikte bayramı idrak ediyoruz, bayram coşkusunu yaşamaya çalışıyoruz. Ramazan Ayı içerisinde çocuklarımızı ailelerimizi sevindirmenin mutluluğunu yaşadık ve bu gün de bizler büyüklerimizi ziyaret ederek onların bayramlarını kutlayacağız. 

Bayramların birlik ve beraberlikten olduğunu unutmayarak kardeşliğin hüküm sürdüğü bir bayram olmasını dileyerek tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı kutluyorum” dedi.


Son Güncelleme: 04.06.2019 22:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37