banner55

Dilovası'nda ücretsiz hasta nakil hizmeti

Dilovası'nda ücretsiz hasta nakil hizmeti

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
24 Ekim 2017 Salı 15:33
Dilovası'nda ücretsiz hasta nakil hizmeti


Dilovası Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde olan hasta nakil aracıyla hastalara hizmet veriyor.

Dilovası ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve aynı zamanda tedavileri için sağlık kurum ve kuruluşlarına ulaşımlarını tek başlarına yapamayacak durumda olan engelli, yatalak, yaşlı vatandaşlarımıza sunulan hasta nakil hizmeti sosyal belediyeciliğin ilkelerini taşıyan bir hizmet.
 
"BELEDİYEMİZ HASTA NAKİL HİZMETİ SUNUYOR"
 
Vatandaşların tek bir telefon ile bu hizmetten faydalanabileceklerini belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Hasta nakil aracına gereksinimi olan vatandaşlarımız, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzü 754 88 88 numarasından arayarak bize ulaşabiliyorlar. Randevu verilen hastaları, ambulanslarımızla belirlenen gün içerisinde evlerinden hastaneye taşıyoruz. 

Hastaneden taburcu olan vatandaşlarımızı ise evlerimize bırakıyoruz. İlgili birim tarafından hastanın genel değerlendirmesi yapıldıktan sonra Hasta Nakil Aracımızla hastaneye sevkini gerçekleştiriyoruz. Acil hizmet gereksinimi olan hastalarımızı ise hızlı bir şekilde 112 ambulans hizmetlerine yönlendiriyoruz. Bu tamamıyla belediyemizin vatandaşlarına vermiş olduğu ücretsiz bir sağlık hizmetidir" diye konuştu. 
Son Güncelleme: 24.10.2017 15:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37