banner55

Gebze Gazeteciler Cemiyeti'nin üyeliği kabul edildi

Gebze Gazeteciler Cemiyeti'nin üyeliği kabul edildi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Mayıs 2019 Pazar 11:05
 Gebze Gazeteciler Cemiyeti'nin üyeliği kabul edildi


Türkiye Gazeteciler Federasyonu,
ilk bölgesel iftar etkinliğini Gebze’de gerçekleştirdi. Federasyon Başkanı Yılmaz Karaca yaptığı konuşmada, Gebze’nin üyelik başvurusunun 18-21 Mayıs tarihleri arasında Bursa’da yapılacak başkanlar konseyi toplantısında görüşüleceğini söyleyerek müjde verdi.

ALTUN: GEBZE, TÜRKİYE GAZETECİLER FEDERASYONUNA GÜÇ KATACAK 

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, katılan misafirlere teşekkür ederken, “Cemiyetimiz Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası bölgesinden 60’a yakın üyemizden oluşmakta ve aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. TGF’ye yaptığımız üyelik başvurusunun kabul edilmesi temennisiyle teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

TGF Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun da yaptığı konuşmada, “TGF yönetimi olarak ilk toplantımızı Gebze’de yapmıştık, ilk iftar etkinliğinin de Gebze’de olmasından mutluluk duyuyoruz. Gebze TGF’ye, TGF de Gebze’ye güç katacaktır” dedi.
 

KARACA: ÜYELİK BAŞVURUSU 18-21 MAYIS'TA GÖRÜŞÜLECEK

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca da yaptığı konuşmada, Gebze’nin üyelik başvurusunun 18-21 Mayıs tarihleri arasında Bursa’da yapılacak başkanlar konseyi toplantısında görüşüleceğini söyleyerek müjde verdi. Gebzeli gazeteciler, Karaca’nın bu sözünü alkışladılar.

Başkan Karaca, TGF olarak Anadolu basınının her zaman yanında olduklarını ve her platformda çözümü için gerekenleri yaptıklarını belirterek, Anadolu basınının son dönemde zor bir süreçten geçtiğini söyledi.

Başkan Karaca, basının hem sorunları hem de sorumlulukları olduğunu da vurgulayarak, bu konuda herkese büyük görevler düştüğünü sözlerine ekledi.

ASGD Genel Başkan yardımcısı Ömer Aydoğdu da TGF’nin Anadolu Reklam Ajansı projesi hakkında Gebzeli gazetecilere bilgi verdi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun iftar etkinlikleri önümüzdeki hafta Adana, Aydın ve Tokat’ta devam edecek.
18-21 Mayıs tarihleri arasında ise Bursa’da 58’inci Başkanlar Konseyi toplantısı gerçekleştirilecek.

YÜKSEK KATILIM

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde Eskihisar Kalealtı tesislerinde yapılan etkinliğe TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkanvekili İbrahim Erdoğan, Genel Başkan Yardımcıları Sezai Matur ve Kemal Kapaklı, Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Genel Sayman Derya Akbıyık, Denetim Kurulu Üyesi Erol Tayhan, Basın Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Gürol, ASGD Genel Başkan Yardımcısı Ömer Aydoğdu, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak, Başkan Vekili Murat Çaltepe, Bursa, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Düzce, İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze bölgesinden 100’e yakın gazeteci katıldı.


BÜYÜKGÖZ VE ÇİLER'E TEŞEKKÜR
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, etkinliğe katkı sağlayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'e de teşekkür ettiler.

Son Güncelleme: 12.05.2019 13:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37