banner55

Gebze meclisinde Ballıkayalar sunumu

Gebze meclisinde Ballıkayalar sunumu

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
08 Ağustos 2019 Perşembe 10:44
 Gebze meclisinde Ballıkayalar sunumu

Gebze Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı ikinci oturumu Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz başkanlığında tamamlandı

Gebze Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı ikinci oturumu Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz başkanlığında düzenlendi. 
15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda bulunan meclis toplantı salonunda gerçekleşen oturum yoklama ve bir önceki oturuma ait karar özetinin oylanması ile başladı. 
10 gündem maddesinin görüşüldüğü Ağustos ayı meclis toplantısı ikinci oturumunda gündemin birinci maddesi, Barış Mahallesi kamyon-tır otoparkı ücret tarifesine ilişkin Plan ve Bütçe Komisyon Raporu, gündemin ikinci maddesi, Gebzespor Gençlik ve Spor Kulübüne nakdi yardıma ilişkin Plan ve Bütçe- Gençlik ve Spor Komisyonu’nun ortak raporu oy birliği ile kabul edildi. 


ELÜSTÜ'DEN İSTEKLER

İYİ Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Birol Elüstü ise söz alarak Başkan Büyükgöz'den bazı isteklerde bulundu.

Elüstü, söz alarak şunları söyledi:

Okullar açılıyor ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı edilmeli. Gebzespor'a kalıcı gelir sağlanmalı.Ekmeğe zam geldi Halk Ekmek ne durumda, neden ekmek zamlandı? Yönetimi Marmara Uzmanlar'ı yönetememiyor. Ulaşım pahalı, daha ucuz olmalı. Ulaşım araçları bakımsız ve pis. Denetimlerin artması gerekiyor.

BÜYÜKGÖZ: GÜNDEM DIŞI SORULARI CEVAPLADI


Gündem maddelerinin görüşülüp karar bağlanmasının ardından Başkan Büyükgöz gündem dışı meclis üyelerinin sorularını cevapladı. Başkan Büyükgöz ayrıca Ballıkayalar’da yapılacak çalışma ile ilgili meclis üyelerine bilgilendirme amaçlı bir sunum yaptı. Gebze Belediyesi Eylül ayı meclis oturumu 4 Eylül Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleşecek. 

Son Güncelleme: 08.08.2019 10:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37