Gebze Ticaret Odası’ndan iSO 500’de yer alan Namet Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’ye tebrik ziyareti

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
11 Temmuz 2024 Perşembe 15:13
Gebze Ticaret Odası’ndan iSO 500’de yer alan Namet Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’ye tebrik ziyareti

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş; İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl açıkladığı, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sıralamasında ülkemiz sanayi ve ticari hayatına yön veren köklü ve güçlü kuruluşlara ev sahipliği yapan Gebze Ticaret Odası üyesi 70 firmanın yer almasından duyduğu memnuniyetle, bu listeye giren üyelerinden Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş firmasına ziyaret gerçekleştirdi.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis ve Meslek Komite Üyeleri ile birlikte; İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023 Araştırması’nda 97. sırada yer alan, Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş firmasına bir ziyaret gerçekleştirdi.

Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Kayar ve duayen iş insanı baba Kemal Kayar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan GTO heyetine; 75 yıllık iş hayatı ve tecrübelerini paylaştığı kitap Kemal Kayar tarafından imzalanarak takdim edildi.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş; “Gebze Ticaret Odası olarak bizler, bölgemizin kalkınması için 25 bini aşan üye sayımız ile var gücümüzle çalışıyor, firmalarımızın gelişim odaklı büyümeyi gerçekleştirebilmesi adına hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmeye gayret ediyoruz. Üretimin ve ihracatın büyük önem taşıdığından hareketle, kentimiz ve ülkemiz için çalışarak katma değer üreten Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş firması kurucuları, yöneticileri ve çalışanlarını İSO 500 listesinde yer almalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37