banner55

Gölcük’te engelli ve yaşlı vatandaşlar için bir engel daha kalkıyor

Gölcük Belediyesi, hayatı kolaylaştıran çalışmalarına devam ederek, engelliler ve yaşlılar için bir engeli daha kaldırıyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
08 Mayıs 2020 Cuma 19:18
Gölcük’te engelli ve yaşlı vatandaşlar için bir engel daha kalkıyor

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatıyla; PTT Şubesi, Gölcük Kent Konseyi Ofisi, Sivil Toplum Merkezi, Muhtarlıklar Derneği Gölcük Şubesi ve muhtarlıkların yer aldığı Adnan Menderes İş Merkezi’nin 2.katına engelli ve yaşlılarımızın çıkabilmesi için asansör imalatına başlandı. Pazartesi günü asansör engelli ve yaşlı vatandaşların kullanımına açılacak.

PAZARTESİ GÜNÜ KULLANIMA AÇILACAK

Çalışmayı yerinde inceleyen Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Gölcük’te engelli ve yaşlı hemşehrilerimiz için bir engeli daha kaldırıyoruz. Adnan Menderes İş Merkezimizin üst katında, PTT Şubemiz, Sivil Toplum Merkezimiz, Gölcük Kent Konseyimiz, Muhtar Derneğimiz ile muhtarlıklarımız bulunuyor. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın üst kata çıkmalarında yaşadıkları sorunu bizzat yerinde görerek, burada bir asansörün yapılması gerektiğini tespit ettik. Asansörün imalatına da başladık. Nasip olursa Pazartesi gününden itibaren, engelli ve yaşlı hemşehrilerimiz üst kata çıkmakta herhangi bir sorun yaşamayacaklar. Gölcükümüze, engelli ve yaşlı hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37