Güvenç: İYİ Parti’de mücadeleye devam edeceğim

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Sadık Güvenç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla seçmenlerine teşekkür etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
01 Nisan 2024 Pazartesi 15:01
Güvenç: İYİ Parti’de mücadeleye devam edeceğim

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Sadık Güvenç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla seçmenlerine teşekkür etti.

Seçim sonuçlarının ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum diyen Güvenç şunları söyledi:

Sevgili Gebze halkı,

Öncelikle, Gebze'mizin demokratik sürecine katılımınız ve desteğiniz için içtenlikle teşekkür etmek isterim. Sizlerin gösterdiği ilgi, katılım ve güven, seçim sürecinin başından sonuna kadar bizi motive etti ve destekledi.

Beş aylık seçim sürecinde her köşede ve her mahallede sizlerle bir araya gelme fırsatı bulduk. Bizlere gösterdiğiniz sıcak karşılama ve samimi ilgi, bize her zaman ilham verdi.

Bu süreçte bize oy veren ve vermeyen tüm hemşerilerimize, destek olan tüm gönüllülere, her bir çalışma arkadaşıma ve değerli Gebze halkına en içten dileklerimle teşekkür ederim.

Seçim sonuçlarının ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Gebze’mizin faydasına olacak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun.

Saygılarımla.

MÜCADELEYE DEVAM

Güvenç ayrıca yaptığımız görüşmede de şunları söyledi:

Biz bu seçimlerde Gebze ve Çayırova olarak ülke ortalamasının çok üzerinde oy aldık. Dolayısıyla İYİ Parti’de halkımız için mücadeleye devam edeceğiz. Biz sadece yerel seçimler için burada değiliz. Önümüzde birkaç sene sonra genel seçimler olacak. Partimizde kalıp hatalarımızla yüzleşip, iktidar olmak için mücadele edeceğiz.

Son Güncelleme: 01.04.2024 15:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37