banner55

Güvenilir nakliyatın adresi: Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri’de evden evde nakliyatın en güvenilir adresi, ücretsiz ekspertiz hizmeti veren Kayseri Evden Eve Nakliyat.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
10 Ocak 2021 Pazar 21:01
Güvenilir nakliyatın adresi: Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat taşımacılığında uzman olan Kayseri Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyor. Firma, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve asansörlü eşya taşıma yöntemiyle, müşterisine hem kolaylık hem de güven sağlıyor.

BUDAK: ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Kayseri Evden Eve Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Budak, “Eşya taşıma şirketimiz müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak evden eve eşya taşıma hizmeti sağlamaktadır. Firmamız en son teknoloji asansörlü taşıma yöntemiyle, müşterilerin özellikle yüksek katlarda işlerini kolaylaştırmakta ve onlara zamandan tasarruf sağlamaktadır.” dedi.

Firmalarının Kayseri’nin her bölgesinde hizmet verdiğini belirten Budak, taşıma öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti verdiklerini de söyledi. Budak, “Teknolojiyi kullanmanın yanı sıra, ücretsiz ekspertizlerimizle müşteriler adına planlama da yapıyoruz. Taşıma işleminden önce müşterimizin taşınacağı alanı görüp planlama yapıyor ve zaman kaybını minimuma indiriyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin yüzünü güldürecek bir hizmet vermek. Bizimle 0532 155 66 04 numaralı telefondan ve www.kayserievdenevenakliyat.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirler" diye konuştu.

Son Güncelleme: 10.01.2021 21:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37