Güvenli Alışveriş Belgesini Yenileyen Gebze Center AVM’den ısıtan kampanya

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, soğuk havaların kendini iyice hissettirmesi üzerine ziyaretçilerini sıcacık bir kampanya ile karşılıyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
22 Ekim 2021 Cuma 15:59
Güvenli Alışveriş Belgesini Yenileyen Gebze Center AVM’den ısıtan kampanya

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, soğuk havaların kendini iyice hissettirmesi üzerine ziyaretçilerini sıcacık bir kampanya ile karşılıyor.

21 – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında aynı gün içinde toplam 500 TL üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Özdilek’in harika battaniyelerinden birine sahip oluyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, soğuk kış günlerinde ziyaretçilerini ısıtacak sıcacık bir kampanya düzenliyor.

Soğuk havalarda ısınmak ve kış keyfine ortak olmak amacıyla hazırlanan kampanya 21 – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında 500 TL üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Özdilek’in birbirinden güzel battaniyelerinden birini alma hakkına sahip oluyor. Kampanyaya aynı gün içinde bir defa ve alışveriş tarihinde katılım sağlanabiliyor.

AŞI STANDI YENİDEN GEBZE AVM’DE

Pandemi ile mücadele kapsamında açıklanan tedbirlere ilk günden bu yana büyük özen gösteren Gebze Center AVM, Covid-19 Salgın Yönetimi kapsamında Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü ile ortak bir çalışma gerçekleştirerek AVM içerisinde bir Aşılama Merkezi kurulmasını sağlamış, hem çalışanları hem de aşı olmak isteyen ziyaretçilerin aşılanmasına destek olmuştu.

21-31 Ekim tarihleri arasında etkinlik alanında bulunan Gebze Center AVM Aşılama Merkezi’nde, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlilerince aşı hakkı bulunan herkese randevu şartı aranmaksızın 13:00 ile 19:00 saatleri arasında aşı hizmeti verilmeye devam ediyor.

GÜVENLİ VE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ İÇİN TSE BELGESİ YENİLENDİ

Uyguladığı hijyen kuralları ile pandemi döneminde güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Gebze Center AVM, pandemi dönemi için gerekli tüm önlemlerini titizlikle uyguluyor. Misafirlerinin sağlığını en büyük önceliği yapan Gebze Center AVM, uygulamaya aldığı hijyen ve güvenlik önlemleriyle de TSE - COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı kapsamında güvenli hizmet belgesi almıştı.

Gebze Center 19-20 Eylül tarihleri arasında iki gün boyunca TSE yetkilileri tarafından yeniden denetlendi. Denetimden başarıyla gecen Gebze Center’ın belgesinin yenilenmesi için bütün hijyen önlemlerini aldığı ve eksiksiz uyguladığı tespit edildi. Kocaeli ilinde belgeyi alan ilk AVM olan Gebze Center, bu denetim sonrasında belgesini ilk yenileyen AVM oldu.

FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

FİBA Commercial Property Management hakkında

FİBA CP çatısı altında faaliyet gösteren AVM kiralama ve yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) 2018 yılında kuruldu. Sektörü takip ederek kiracı, müşteri ve yatırımcı taleplerini en verimli koşullarda bir araya getirmeyi amaçlayan FİBA CPM, alışveriş merkezlerinde ileri standartları oluşturarak kiracılar için ideal ortamı sunarken, kurumların ciro artışına da katkıda bulunmak amacıyla faaliyet gösteriyor.

FİBA CPM hali hazırda Gebze AVM ve FİBA CP sahipliğinde olan Çin - StarMall, Romanya - Plaza Romania ve Bucuresti Mall, Moldova - Shopping Malldova, Türkiye’de ise İnegöl AVM, M1 Konya AVM, M1 Adana AVM ve M1 Gaziantep AVM projelerinin yönetimini üstleniyor. http://www.fibacpm.com.tr

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37