banner55

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık nöbetçi ekipleri ziyaret etti

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık nöbetçi ekipleri ziyaret etti

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Ağustos 2019 Pazartesi 17:24
 İSU Genel Müdürü Ali Sağlık nöbetçi ekipleri ziyaret etti

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Kurban Bayramı tatilinde görevinin başında bulunan nöbetçi ekipleri şantiyelerde ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Ali Sağlık, görevi başındaki ekiplere özverilerinden dolayı teşekkür etti.

EKİPLER 7/24 GÖREV BAŞINDA 


Kocaeli’de 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla çalışan İSU ekipleri, Kocaelilerin huzurlu bir bayram geçirmeleri için altyapı hatlarının düzenli çalışması ve olası arızalara karşı  görevlerinin başında bulunuyor. Kocaeli genelinde 12 ilçe şube müdürlüğü personeli, arıza ihbar hattı ALO 185 çağrı merkezi, içmesuyu ve atıksu terfi merkezleri ile SCADA Merkezinde bayram boyunca nöbetçi İSU ekipleri görevlerine devam ediyor.
İSU Genel Müdürü Ali Sağlık ve beraberinde Özel Kalem Müdürü Ramazan Kocabıyık’la İzmit Şube Müdürlüğü, Derince Şube Müdürlüğü ve Körfez Şube Müdürlüğü şantiyelerini ziyaret etti. Şube müdürlerinin de hazır bulunduğu şantiyelerde içme suyu, kanalizasyon, kanal temizleme ve vidanjör ekiplerinden oluşan nöbetçi ekipler ile görüşen Genel Müdür Ali Sağlık, çalışanların bayramlarını kutladı. 
MUTLU ŞEHİR KOCAELİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İlimiz genelinde çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini ifade eden Genel Müdür Ali Sağlık, "Nöbetçi ekiplerimiz Kurban Bayramı süresince görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorlar.Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadık.Vatandaşlarımızı mutlu edebilmek için elimizden gelen her türlü emeği azami gayretle gösteriyoruz. Mutlu şehir Kocaeli için insan ve çevreye değer veriyor bu bilinçle görevlerimizi yerine getiriyoruz. Bu vesileyle kendilerine göstermiş oldukları emek ve özverilerinden dolayı teşekkür ediyor, Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum” dedi. 

Son Güncelleme: 12.08.2019 17:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37