banner55

Kocaman, Ankara caddesini yerinde inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Covid-19 önlemlerine kapsamında yavaşlayan yatırımların yeniden hızlandırma talimatı verirken, başlayan çalışmaları yerinde inceledi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
17 Mayıs 2020 Pazar 13:12
Kocaman, Ankara caddesini yerinde inceledi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 önlemleri ve yardımları Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde aralıksız devam ederken, ilçe genelinde yatırımlara bir süre ara verilmişti. Belediye Başkanı Kocaman, yeniden çalışmaların başladığı Ankara Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

AY SONUNDA BİTMESİ PLANLANIYOR

Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara Caddesi’nde 400 metre uzunluğunda perde duvar, 400 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde beton yol yapımının yanı sıra havai hat olarak geçen elektriklerin yer altına alınma çalışmaları da tamamlanıyor. Yapılan çalışmaların ay sonuna kadar bitmesi planlanıyor.

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Ankara Caddesi’nde inceleme sonrasında değerlendirme de bulunan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde üst yapı çalışmalarımızda düzenli bir şekilde devam ediyor. D-100'e paralel Ankara Caddesi üzerindeki yol çalışmalarımızı kısa bir süre içerisinde bitirerek araç trafiğine açıyoruz. Kartepemiz genelinde yatırımlarımız Covid-19 önlemleri içerisinde devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37