banner55

Kocaman, emekli personele teşekkür etti

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi’nden emekli olan personeli misafir ederek, hizmetlerinden dolayı emekli personele teşekkür plaketi verdi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
06 Ocak 2022 Perşembe 15:12
Kocaman, emekli personele teşekkür etti

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi’nden emekli olan personeli misafir ederek, hizmetlerinden dolayı emekli personele teşekkür plaketi verdi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi bünyesinde çalışarak emekli olan personeli misafir etti. Başkan Kocaman’ın ev sahipliğinde Kartepe Belediyesi Kahvaltı Evi’nde düzenlenen programa Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Akyüz, Murat Balaban, Mehmet Filiz, Kartepe A.Ş. Genel Müdürü Zafer Arat ve birim müdürleri katıldı.

SİZLERLE BİRLİKTE ÖNEMLİ HİZMETLER SUNDUK

Belediyeden emekli olan personele emekleri için teşekkür eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Uzun süre belediyemizde çalışarak halkımıza hizmet veren arkadaşlarımızla bir araya geldik. Hepimizin ortak derdi ilçemize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmektir. Göreve geldiğimiz günden itibaren sizlerle birlikte çalışarak ilçemize ve halkımıza önemli hizmetler sunduk” dedi.

SAĞLIK VE MUTLULUK DİLERİM

“Bizden yana hakkımız varsa helal olsun” diyen Başkan Kocaman “Belediyemizdeki emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatınızda hepinize ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. İnşallah bundan böyle bu birlik ve beraberliğinizi sürdürmenizi temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

KARTEPE BELEDİYESİ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELLER:

İsmail Er, Abdullah Biçer, Zeki Akar, Sadettin Talipoğlu, Şener Usta, Aykut Gerz, Selim İmran, Naci Keskin, Ahmet Yüce, Remzi Aktoprak, Nedim Derin, Mahmut Artan, Şener Karaaslan, Nuri Barutçu, Fuat Bozlar, Engin Öksüz, İsmail Türkoğlu, Fahrettin Engin, Seyfi Çetin, Bedri Çelik, Abdullah Ay, Ayhan Sancar, Ufuk Kaptan, Rahmi Topal, Cevdet Kumsar, Adnan Yılmaz, Şener Karataş, Naci Eser, Kadir Çetin, Süleyman Kılıç, Şakir Kalkan, Tacettin Yılmaz, Cemal Kül, Mehmet Kuş, Tuncay Yazıcı, Cavit Dalgıç, Ayten Saner, Yusuf Yılmaz, Mustafa Ergin, Hüseyin Kaya, Salih Ekmen, Osman Yıldırım.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37