Kocaman’ın Ekim Ayı Muhtarlar Buluşması

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, muhtarlarla periyodik değerlendirme toplantısında bir araya gelerek ilçe projeleri ve genel gündem üzerine istişarede bulundu.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
25 Ekim 2021 Pazartesi 12:25
Kocaman’ın Ekim Ayı Muhtarlar Buluşması

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, muhtarlarla periyodik değerlendirme toplantısında bir araya gelerek ilçe projeleri ve genel gündem üzerine istişarede bulundu.

İstişarede bereket ve hayır vardır diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ve 32 mahalle muhtarı ile Kartepe Belediyesi meclis salonunda bir araya geldi. Başkan Kocaman, mahalle muhtarlarının istek ve taleplerini dinlerken yapılan çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

HALKIMIZA HİZMET ETMEKTEN YORUMLUYORUZ

Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker “Muhtarlar olarak belediye başkanımızla uyum içerisinde ilçemiz genelinde hayırlı çalışmalarımıza devam ediyoruz” derken, Kartepe Belediye Başkanı Kocaman “İlçemiz genelinde parke başta olmak üzere asfalt yama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Mevsim şartlarının uygun olduğu her fırsat ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Asfalt serimi yapılan yerlerde hemen çevre düzenlemesini yapıyoruz. Hemşehrilerimize 7/24 hizmet etmeye devam edeceğiz.”

SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK

Normalleşme dönemi ile birlikte tüm çalışmalarda vites yükselttiklerini belirten Başkan Kocaman “Kartepemiz gelişmekte olan bir ilçe. Bu değişim hızlı bir gelişim ve büyüme demek aynı zamanda. Bu hıza ayak uydurmak için 7/24 esasıyla hizmetinizdeyiz. Yol, asfalt, parke ihtiyacı hiç bitmeyecek. Biz yapacağız. Yeni yerler eklenecek. Geleceği düşünerek planlama yapıyoruz. Nüfusumuz arttıkça altyapı, üst yapı, eğitim, sağlık ihtiyaçlarımız da artacak.

Devletimizden ve sizlerden aldığımız güç ve destek ile en iyisini yapma gayretinden vazgeçmeyeceğiz. Halkımıza, bize güvenenlere karşı sorumluluğumuz büyük. Benim gibi sizlerde seçilmiş insanlarsınız. Mahallelerimizi en iyi tanıyan sizlersiniz. Sizlerle birlikte yol yürümekten mutluyum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi bozmadan nice güzel işler yapmayı nasip etsin. Katıldığınız ve değerli görüşleriniz için teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

32 mahalle muhtarı tek tek söz alarak, ihtiyaçlarını ve önerilerini dile getirirken yapılan çalışmalardan dolayı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başta olmak üzere ekibine teşekkür ettiler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37