banner55

Köşker: 2B'de vatandaşlar mağdur edilmeyecek

Köşker: 2B'de vatandaşlar mağdur edilmeyecek

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
27 Nisan 2017 Perşembe 12:57
Köşker: 2B'de vatandaşlar mağdur edilmeyecek


Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker kentsel tasarım ofisinde gerçekleşen toplantıda; çalışmalarda artık sona yaklaşıldığı Hürriyet ve Yavuz Selim mahallelerindeki 2B sorununun vatandaşların mağdur edilmeden çözüleceğinin ifade etti.
 
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Köşklüçeşme Mahallesi’nde bulunan kentsel tasarım ofisinde gerçekleşen toplantıda, çalışmalarda artık sona yaklaşıldığını ve vatandaşların mağdur edilmeden sorunun çözüleceğinin ifade etti.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahallelerindeki 2B sorunun çözüme ulaştırılması için faaliyete geçirilen ve çalışmaların yürütüldüğü Köşklüçeşme Mahallesi’nde bulunan Kentsel Tasarım Müdürlüğünde düzenlenen, çalışmaların son durumunun değerlendirildiği toplantıya katıldı.
SON AŞAMAYA GELİNDİ
Toplantıya belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez, ilgili birim müdürleri ve firma sorumluları katıldı. Toplantıda konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz buradaki sorunun acil çözülmesi, planlarının ve altyapı yatırımlarının yapılması noktasında başlattığımız çalışmalarda son aşamaya geldik.

Bu çalışmamızı gerçekleştirirken hak sahibi olan tüm vatandaşlarımızın haklarını koruyarak, kimseyi mağdur etmeden çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. İnşallah sonuna geldiğimizi çalışmalarımız herkes için hayırlı uğurlu olur" ifadelerini kullandı. 
Son Güncelleme: 27.04.2017 13:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37