Mehmet Hüsrev, kızının düğününde Türkiye'yi bir araya getirdi

TSE Bursa Bölge Koordinatörü Mehmet Hüsrev’in biricik kızı Feride dünya evine girdi. Düğün merasiminde Türkiye'nin dört bir tarafından gelen dostları Mehmet Hüsrev'i yalnız bırakmadı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Haziran 2021 Pazar 16:49
Mehmet Hüsrev, kızının düğününde Türkiye'yi bir araya getirdi

TSE Bursa Bölge Koordinatörü Mehmet Hüsrev’in biricik kızı Feride dünya evine girdi. Düğün merasiminde Türkiye'nin dört bir tarafından gelen dostları Mehmet Hüsrev'i yalnız bırakmadı.

Ayşe ve Mehmet Hüsrev’in güzel kızları Feride ile (Merhume) Aynur ve İlyas Sarıoğlu’nun yakışıklı oğulları Faruk’un Adile Sultan Korusu'nda pandemi kuralları çerçevesinde yapılan düğün törenleri muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

DÜĞÜN TÜM TÜRKİYE’Yİ BİRLEŞTİRDİ

Başta Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri Kasırga, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Yargıtay Daire Başkanları Burhan Karaoğlu ve Mustafa Doğru, İş İnsanları Ziya İygen ve Hasan Yeşildağ, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Çifçi, AK Parti il Başkanı İhsan Karahan, Rize MHP il Başkanı İhsan Alkan, Bursa Valisi Yakup Canpolat, Mudanya Kaymakamı Faik Sezer, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen, TSE Başkanı Adem Şahin, TÜMBİKOM Başkanı Cevdet Akay, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Adnan Cevheri ve çok sayıda misafir katıldı.

NİKAHI ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN KIYDI

Bütün TSE camiasının hazır bulunduğu düğün merasiminde Feride ve Faruk çiftinin nikahını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıyarken, genç çiftin nikah şahitliklerini de Bursa Valisi Yakup Canpolat, Mudanya Kaymakamı Faik Sezer, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, TSE Başkanı Adem Şahin ve İş İnsanı Hasan Yeşildağ yaptılar.

BABA MEHMET HÜSREV’DEN DUYGUSAL KONUŞMA

Nikahı kıydıktan sonra evlilik cüzdanını gelin Feride’ye teslim eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken, kızını gelin eden baba Mehmet Hüsrev ise tören sırasında yaptığı konuşmada, “Biz bir kız verdik ancak iyi bir evlat kazandık. Çocuklarımıza bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Kız babası olmak dünyanın en zor işi.

Uzun yıllar bir gün yuvadan uçup gideceği kaygısı ile yaşıyorsunuz. Galiba o gün bu gün ancak biz de bir başkasının kızını aldık, hayat böyle devam ediyor. Allah herkesin çoluk çocuğuna sağlıklı bir ömür nasip etsin. Bu güzel günümüze katılan tüm misafirlerimize gönül dolusu teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız” dedi.

Son Güncelleme: 20.06.2021 22:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37