banner55

Minik öğrencilerden Büyükgöz'e sürpriz ziyaret

Minik öğrencilerden Büyükgöz'e sürpriz ziyaret

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
23 Ekim 2019 Çarşamba 18:58
 Minik öğrencilerden Büyükgöz'e sürpriz ziyaret

Sultan Orhan Anaokulu'nun
minikleri başkan amcalarına sürpriz yaptı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü makamında ziyaret eden anaokulunun minik öğrencileri, başkan amcalarının yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
Sultan Orhan Anaokulunun minikleri başkan amcalarına sürpriz yaptı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü makamında ziyaret eden anaokulunun minik öğrencileri, başkan amcalarının yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Çocukların ziyaretleri karşısında bir hayli mutlu olan Başkan Büyükgöz öğrencilerle bol bol sohbet etti.
SİZLER İÇİN YENİ 
PARKLAR YAPIYORUZ 

Minikleri makamında ağırlayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Çocuklar sizler bizim yarınlarımız, geleceğimizsiniz. Sizler için, ailelerinizle birlikte keyifli vakit geçirip güven içerisinde oyunlar oynayacağınız parklar yapıyoruz.  Öğretmenlerinizi derslerinizde ve etkinliklerinizde çok iyi dinleyin. Hepinize ziyaretiniz için çok teşekkür ediyor, hepinizi ayrı ayrı gözlerinizden öpüyorum” dedi. 
Başkan Büyükgöz minik öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Çocuklar başkan amcalarına, kendilerinin yaptığı Türk Bayrağı motifli çerçeve hediye etti. 

Son Güncelleme: 23.10.2019 19:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37