banner55

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası'nı ziyaret etti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı'yı ziyaret etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
21 Şubat 2020 Cuma 00:17
Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası'nı ziyaret etti

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı'yı ziyaret etti. Sendika yetkilileri tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan partililer, devam eden sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

MUTLU: İŞÇİNİN HAKLARINI SAVUNUYORSUNUZ, TEBRİK EDİYORUM

İl Başkanı Zafer Mutlu, "Öncelikle hafta sonu yapılan Disk kongresinde en yüksek oyu alarak yönetim kurulu üyeliğine seçilmeniz bizleri bir hemşeri olarak gururlandırmıştır. Görevinizde başarılar diliyoruz. Lastik İş Sendikası’nın genel başkanının menfur bir saldırı neticesinde vefat etmesinden sonra, yeniden birlik ve beraberliğin sağlanmasından büyük memnuniyet duymaktayız.  
Saadet Partisi olarak, sivil toplum kuruluşları ile birlikte yerelde faydaları olma noktasında çalışmalar yapıyoruz. Üretime dayalı ekonomik yatırımların destekçisi olacağız. Aynı zamanda ilimizdeki lastik işverenleriyle sözleşme sürecindesiniz en hayırlı neticeler alacağınıza yürekten inanıyor ve işçi kardeşlerimizin haklarını savunma noktasındaki duruşunuzu tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37