banner55

Şoför minik kediyi son anda kurtardı

Şoför minik kediyi son anda kurtardı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
25 Eylül 2018 Salı 11:46
 Şoför minik kediyi son anda kurtardı


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 60 Evler-Umuttepe seferini yapan UlaşımPark A.Ş. şoförü Serkan Kılıç’ın dikkati, yavru kedinin hayatını kurtardı. Perşembe Pazarı mevkiinde seyir halindeyken yoğun trafiğin ortasına atlayan yavru kediyi fark eden şoför Kılıç, kendi hayatını da tehlikeye atarak yavru kediyi yolun ortasındaki bariyerlerde yakaladı. Yavru kediyi güvenli alana taşıyan Kılıç, kendi otobüsünde yolculuk eden genç bir kıza teslim etti.

KEDİYİ YAKALAMAYI BAŞARDI

Perşembe Pazarı mevkiinde seyir halindeyken şoför Kılıç’ın dikkatini çeken yavru kedi, araçların arasından şans eseri kurtulup yolun ortasındaki bariyerlere saklandı. Kedinin ezilme tehlikesinin olabileceğini fark eden Kılıç, aracını emniyetli bir şekilde durdurduktan sonra torpido kısmında bulunan hırkasını alarak, yoğun trafiğe rağmen saniyeler içerisinde kedinin yanına gitti. İlk etapta kediye ulaşamayan Kılıç, büyük bir mücadelenin ardından kediyi yakalamayı başardı.

YOLCULARDAN ŞOFÖRE TEŞEKKÜR

Adeta zamanla yarışarak kendi hayatını da tehlikeye atan duyarlı şoför, bir dakika içinde kediyi ezilmekten kurtardı. Yavru kediyi güvenli alana taşıyan Kılıç, daha sonra kendi otobüsünde yolcu olarak bulunan genç bir kıza verdi. Genç kız da otobüse tekrar binmeyerek yavru kediyi tehlikeden uzak bir bölgeye bıraktı. Otobüs içinde bulunan diğer yolcular da duyarlı davranışından dolayı şoför Serkan Kılıç’a teşekkür etti. Yolculardan bazıları sosyal medya üzerinden de UlaşımPark A.Ş. ’ye mesaj atarak, sürücü adına yetkililere teşekkür etti. 


Son Güncelleme: 25.09.2018 11:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37