banner55

Gebze Merkez Hastanesi iş yeri hekimleri doktorları ile bir araya geldi

Gebze Merkez Hastanesi iş yeri hekimleri doktorları ile bir araya geldi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
07 Ekim 2019 Pazartesi 16:10
Gebze Merkez Hastanesi iş yeri hekimleri doktorları ile bir araya geldi
Gebze Özel Merkez Hastanesi iş yeri  hekimleri ile hafta sonu yemekli toplantıda bir araya geldiler. Toplantıya iş yeri hekimleri doktorları büyük ilgi gösterdiler. 
Yemekten önce Gebze Özel Merkez Hastanesi Medikal Direktörü  Op. Dr. Koray Topçu, açılış konuşmasında Özel Gebze Merkez Hastanesi tarafından Yenikent’te  yapımı devam eden ve önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan ve hizmete girdiğinde Kocaeli bölgesinin en modern ve donanımlı hastanesi olacak olan yeni hastane hakkında doktorlara bilgi verdi. 
Yemek öncesi Özel Gebze Merkez Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr. Enver Dayıoğlu ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Burak Şener  güncel yaklaşımlar konusunda bilgi paylaşımında bulundu. 
Gebze Özel Merkez Hastanesi Medikal Direktörü  Op. Dr. Koray Topçu  açılış konuşmasında Özel Gebze Merkez Hastanesi tarafından Yenikent’te  yapımı devam eden ve  önümüzdeki aylarda  tamamlanarak hizmete girmesi beklenen yeni hastane hakkında bilgi verdi.
  
Yemek sonrasında Özel Gebze Merkez Hastanesi Genel Müdürü Vahit Kurtuluş tarafından toplantıya katılan İş Yeri Hekimi doktorlarına günün anısına birer sertifika taktim etti.
Gebze Workinn Hotel’de düzenlenen programa katılım yüksek oldu. 


Son Güncelleme: 07.10.2019 16:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37