banner55

Sedye ile acile geldi ameliyat oldu,1 gün sonra tatile gitti

Gebze’de şiddetli ağrıları nedeniyle gittiği hastanede aynı gün ameliyat oldu ve bir gün sonra da ailesiyle birlikte tatile gitti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
15 Temmuz 2020 Çarşamba 16:12
Sedye ile acile geldi ameliyat oldu,1 gün sonra tatile gitti

Gebze’de şiddetli ağrıları nedeniyle gittiği hastanede aynı gün ameliyat oldu ve bir gün sonra da ailesiyle birlikte tatile gitti.

Gebze’de ikamet eden Ayhan Can (39) isimli vatandaş sabaha karşı evinde şiddetli karın ağrısıyla Gebze Mutlu Kent’te hizmete giren Merkez Prime Hastanesi acil servisine eşi tarafından götürüldü.

Hastanenin acil servisinde yapılan ilk müdahale sonucu Ayhan Can’ın safrasında ağrısı olduğu görüldü. Bunun üzerine Aycan Can, Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr. Ozan Andaç Erbil tarafından yapılan muayene sonunda safra kesesinde taş tespit edildi ve hemen ameliyata alındı.

Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ozan Andaç Erbil tarafından gerçekleşen ameliyatın ardından Ayhan Can 24 saat sonra taburcu olduktan sonra ailesiyle birlikte 350 km araba yolculuğu yaparak Çanakkale, Gelibolu’ya tatile gitti.

Ayhan Can, “Geçtiğimiz Cuma sabaha karşı evimde şiddetli karın ağrısı olunca eşim Fatma Can tarafından hemen Merkez Prime Hastanesi acil servisine getirildim. Burada yapılan ilk müdahale neticesinde beni hemen hastanenin Genel Cerrahi bölümüne götürdüler ve Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr. Ozan Andaç Erbil tarafından yapılan muane neticesinde safra kesesinde taş tespit edildi ve aynı gün hemen ameliyata alındım.

Başarılı geçen ameliyatımın ardından bir gün sonra hastaneden taburcu oldum ve eşim ve çocuklarımla birlikte 350 km araba kullanarak Çanakkale, Gelibolu’ya tatile gittim.

Şu an o kadar iyiyim ki anlatamam. O sabah inanılmaz acılar içerisinde acile zor geldim. Deyimle sedye içerisinde acile getirildim. O gün biri bana safra kesesi ameliyatı olacaksın 24 saat hastanede yattıktan sonra ailenle birlikte tatile gideceksin dese hayatta inanmazdım. Başta beni tekrar eki sağlığıma kavuşturan Merkez Prime Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr. Ozan Andaç Erbil’e çok teşekkür ederim” dedi.

Son Güncelleme: 15.07.2020 20:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37