banner55

“Ak parti olarak işçi ve emekçilerimizin yanındayız”

Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya ile Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Türk Metal Sendikası Gebze Şubesini ziyaret ederek, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladılar.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
02 Mayıs 2023 Salı 11:27
“Ak parti olarak işçi ve emekçilerimizin yanındayız”Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya ile Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Türk Metal Sendikası Gebze Şubesini ziyaret ederek, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladılar.
Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Teke, Dilovası Şube Başkanı İsmail Çiçek ve sendika temsilcileriyle bir süre sohbet eden Başkan Kaya ile Milletvekili Cemil Yaman'a, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik ile ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti

BAŞKAN KAYA: EMEKÇİLERİN YANINDAYIZ

İlçe Başkanı Recep Kaya emeğin kendileri için her zaman kutsal olduğunu belirterek, “Biz Ak Parti olarak bir gün değil, her gün işçi ve emekçilerin yanındayız. Alın terinin kutsallığına inanan bir davadan geliyoruz.

Tüm işçi kardeşlerimizin huzur içinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerini kutlamaları için sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Partimiz Yıllarca istismar malzemesi yapılan 1 Mayısı tatil ve bayram ilan ederek, emekçi ve işçi kardeşlerimizin yanında yer almış aynı zamanda örgütlenme, sendikal haklar, ücretlerle beraber işçi sağlığı ve güvenliği dahil bir çok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır ve Türkiye Yüzyılında da bu çalışmalar daha da artarak devam edecektir” dedi.


MİLLETVEKİLİ YAMAN: YAPARSA AK PARTİ YAPAR

Milletvekili Cemil Yaman da Ak Partinin dün olduğu gibi bugün ve yarında işçi ve emekçi dostu olduğunu belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki hükümetimiz bugüne kadar her zaman İşçi ve Emekçilerimizin yanında yer almıştır.

Resmi tatili yapan bizim hükümetimiz olmuştur. Alın teri ve emek bizim kutsal değerlerimizdendir. Bundan sonra da üreten ve emek veren tüm kardeşlerimiz için gereken ne varsa yine bizim Cumhurbaşkanımız ve Ak Partimiz yapar” dedi.

Türk Metal Sendikası Gebze Şube Başkanı Teke, Milletvekili Yaman ile Başkan Kaya'ya ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37