banner55

Başaran: Gelecek Partisi geleceğe damgasını vuracak 

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran Gebze'de bölge basınıyla yemekte bir araya geldi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
16 Eylül 2020 Çarşamba 22:35
Başaran: Gelecek Partisi geleceğe damgasını vuracak 

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran Gebze'de bölge basınıyla yemekte bir araya geldi.

Kocaeli teşkilatı olarak önümüzdeki günlerde çok güzel işlere imza atacağız diyen Başaran sözlerini şöyle sürdürdü:

Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki günlerde güzel gelişmeler ve sürprizlerimiz olacak inşallah. Gelecek Partisi geleceğe damgasını vuracak inşallah. Aramızda Genel Merkez görevlimiz Serap Çakır hanım, Dilovası İlçe Başkanımız Fesih Telli, Gebze İlçe Başkanımız Müslüm Osmanoğlu, Çayırova İlçe Başkanımız Kurban Aktaş ve Darıca İlçe Başkanımız Murat Sarı bizlerle birlikteler. Önümüzdeki dönemde inşallah hep birlikte olacağız. Bizler güzel işlere imza atarken sizler de inşallah güzel şeyler yazarsınız. 

Ülkemizde basın özgürlüğü var. Biz basınımızı seviyoruz. Belirli kurallar çerçevesinde her zaman eleştirilere açığız. Eleştiri doğal olan bir şeydir. Doğru ve iyi amaçlı yapılan eleştirilerin her zaman başımızın üzerinde yeri var. Fikirlerin çarpışmasından hakikat şimşeği doğar. Büyük şairimiz Namık Kemal'in dediği gibi fikirler çarpışmadığı sürece hakikatin ortaya çıkma imkanı yok. Ben dedim oldu bitti, benim dediğim doğru derseniz bugünkü iktidarın durumuna düşersiniz. Dolayısıyla muhalefete değer verilmeli. Muhalefetin fikirleri alınmalı. Muhalefet dinlenilmeli. Çünkü bir şeyin yüzdeyüz doğru olabilme imkanı yok. İktidar sarhoşluğuna kapılmamak lazım diye düşünüyorum. Ben inşallah Kocaeli bölgesinde bunu taahhüt ediyorum. 

ÇAKIR: İŞLERİN NASIL YÜRÜDÜĞÜNÜ İYİ BİLİYORUM

Gelecek Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Serap Çakır ise Gelecek Partisi'ne girdiği için memnun olduğunu ve Türkiye adına güzel projelerinin olduğunu söyledi.

Çakır konuşmasına, "Basın özgürlüğü denilince maalesef basın özgürlüğü yok. Belli şartlar gerektirdiği takdirde haberler yapılıyor. Ben Gelecek Partisi'ne girdiğim zaman baştan haberler yapıldı fakat daha sonra özellikle ajans haberlerinde ismim bile geçmedi. Sebeplerini bilmiyorum fakat çok önemli de değil. Çünkü hepimiz bu sektördeyiz. İşlerin nasıl yürüdüğünü iyi biliyorum. Sonuçta benim de gazetem var istediğim gibi kendimi tanıtabiliyor, haberlerimi yapabiliyorum. 

Bir yola çıktık. Genel Başkanımız'a inanıyorum, güveniyorum. Kendisiyle tanıştım. Gerçekten çok iyi niyetli, dürüst. Onun çıktığı yolda, yürüdüğü yolda onunla birlikte yürümek istedim. Türkiye adına güzel projelerimiz, güzel çalışmalarımız var. 
Şu an ülkemizde malum herkes tarafından bilinen büyük sıkıntılar var. Ekonomiden eğitime, sosyal hayattan adalete, hak ve özgürlüklere kadar büyük sıkıntılar var. Bunları çözmek adına yola çıktık.

OSMANOĞLU: BASINA DESTEK OLMALIYIZ

Son olarak konuşan Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu ise Türkiye'de basının büyük sıkıntıda olduğunu belirterek şunları söyledi:

Ülkemizde basının sıkıntılarını, dertlerini biliyorum. Çünkü aynı dertlerle ben de boğuşuyorum. Türkiye'de basının çok önemli olduğunu düşünüyorum ama özellikle son dönemlerde biz doğru haberleri genelde sosyal medyadan alıyoruz. Doğru haber almak istiyorsak basının yanında durmalıyız. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37