banner55

Bıyık: Hayatı kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz

Bıyık: Hayatı kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Ocak 2019 Pazar 13:11
 Bıyık: Hayatı kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz

 

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, seçim çalışmalarını oldukça yoğun bir tempoda sürdürüyor. Gün boyu SKM programları kapsamında AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’la birlikte Darıca’da çeşitli temaslarda bulunan Bıyık, Kazım Karabekir Mahallesi’nde kalabalık ev toplantısında mahalle sakinleriyle buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyip taleplerini not alan Bıyık, vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceklerini söyledi.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Ev toplantısında yer sofrasına konuk olan Bıyık, akşam yemeğini de Darıcalı vatandaşlarla birlikte yedi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda vatandaşların sorunlarını dinleyen Bıyık, gelen talepleri de not aldı. Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Bıyık, "Önceliğimiz vatandaşlara dokunan projeler olacak. Gençlere, kadınlara, çocuklara ve engelliler olmak üzere bütün topluma dokunacağız. Sizlerin isteklerinizi dikkate alacağız. Sizlere sorarak mahallelerde neye ihtiyaç varsa ona uygun projeleri hayata geçireceğiz" dedi.

BÜYÜKŞEHİR’LE ORTAK YAPACAĞIZ

Vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceklerini kaydeden Bıyık, "En önemli arzumuz vatandaşlarımızın güncel sorularını çözmek. Sokağında çukur varsa çukuru kapatacağız. Suyu akmıyorsa suyu akıtacağız. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz. Gündelik hayata dokunan işler yapacağız. Sosyal faaliyetler her zaman önceliğimiz olacak. Büyük projeleri Büyükşehir Belediyemizin desteği ile işbirliği halinde olarak ortaklaşa yapacağız" diye konuştu.

Son Güncelleme: 20.01.2019 13:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37