banner55

Bıyık: Muhtarlarla ortak proje üreteceğiz

Bıyık: Muhtarlarla ortak proje üreteceğiz

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Ocak 2019 Cumartesi 14:39
 Bıyık: Muhtarlarla ortak proje üreteceğiz

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek istişarede bulundu.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’daki mahalle muhtarlarını ziyaret etti. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve SKM Başkanı Feramuz Sağlam’la birlikte muhtarları tek tek ziyaret eden Bıyık, fikir alışverişinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da muhtarlara büyük önem verdiğini ve hem ülke yönetiminde hem de sorunların çözümünde muhtarların talep ve uyarılarını sürekli dikkate aldığını belirten Bıyık, muhtarların devletle halk arasında bir köprü görevi gördüğünü söyledi. Bıyık, belediye başkanı seçildikten sonra muhtarlarla ortak projeler üreteceklerini söyledi.

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Muhtarların demokrasinin temel taşı olduğunu kaydeden Bıyık, “Muhtarlar, mahallelerinde devletimizin eli ayağı, gözü kulağıdır. Muhtarlar, vatandaşlarımızla devletimiz arasında köprü görevi üstleniyor. Mahallelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını en iyi bilen muhtarlarımızla birlikte çalışacağız. Muhtarların görüş ve önerilerine her zaman önem vereceğiz. Mahallelerimizde yapacağımız projelerde vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın taleplerini dikkate alacağız” diye konuştu.
Son Güncelleme: 19.01.2019 14:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37