banner55

Çakır: Projeler Türkiye'ye örnek olacak

Çakır: Projeler Türkiye'ye örnek olacak

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
31 Ocak 2019 Perşembe 12:09
 Çakır: Projeler Türkiye'ye örnek olacak


Bağımsız
Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Seka TV'de yayınlanan 'Genç Söylem' programına konuk oldu.

Seka TV'de Mert Gürenç'in hazırlayıp sunduğu 'Genç Söylem' programının bu haftaki konuğu Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır oldu. Çakır, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin çalışmalarını ve projelerini anlattı.

GEBZEYE DEĞER KATACAK PROJELER

Ufak dokunuşlarla Gebze'yi hareketli ve insanları rahatlatacak bir şehir haline getireceklerini dile getiren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Bir çok projelerimiz Türkiye'ye örnek olabilecek nitelikte. Gebze'ye değer katacağına inanıyorum" dedi. 

GEBZE, SPORDA MARKA OLACAK

Gebzespor ve diğer spor branşlarındaki projelerini anlatan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Gebzespor'a kalıcı gelir sağlayacak bir projemiz var. Kulübün kendi gelir ve giderlerini sağlayacak altyapıyı sağlayacağız. Gebzespor'un şahıslara bağımlı olması hoş değil. Ayrıca bu projemizle sadece Gebzespor değil kentimizdeki tüm amatör kulüplerimizde bu projelerden kendi payına düşeni alacak" şeklinde oldu. Gebze'de sadece futbol üzerine değil tüm spor branşlarında projeler hazırladıklarını belirten Çakır, "Gebze tüm spor branşlarıyla da bir marka haline gelecek" dedi. 

GEBZE'NİN TRAFİK SORUNU VAR


Gebze'nin trafik sorununa da değinen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Trafiği rahatlatacak projelerimiz var. Fakat daha sağlıklı projeler için ulaşım konusunu göreve geldiğimizde ele alacağız" dedi. Çakır, yaşanan trafik sorunun yanlış projeler nedeniyle oluştuğunu belirtti. 

HALKIN İSTEDİĞİ PROJELER OLACAK
Saha çalışmalarında halkı birinci ağızdan dinlediklerini dile getiren Serap Çakır, "Her kesime, her yaştan insana dokunacak projelerimiz var. Ama en önemlisi halkımızında eksiklerini, taleplerini dinleyerek güzel projeler ortaya çıkacağına inanıyorum. Şuana kadar sahada yaptığımız çalışmalarda güzel fikirler oluştu, oluşmaya da devam edecek" dedi. Her mahallenin farklı ihtiyaçları olduğunu belirten Çakır, "Her mahallemizde farklı projelerimiz olacak. Örneğin bazı mahallelerimizde tapu sorunu yaşanmakta. Bazı mahallelerde pazar konusunda sorun yaşanıyor. Köylerimizde tarıma ve üretime yönelik güzel projelerimiz var" şeklinde konuştu. 

MARİNA PROJESİ


Gebze'nin hakettiği yer olmadığını belirten Serap Çakır, "Gebze, Türkiye'nin en büyük ekonomisine sahip bir ilçe. Gebze içinde sıkışmış bir ilçe durumda. Gebze'de yaşam kalitesini artırmak için çalışmalarımız olacak. Örneğin Eskihisar ya da Muallimköy'de bir marina projemiz var. Tuzla'da çok güzel bir örneği var, bizim şehrimizde neden olmasın" dedi.

CANLI YAYINA MESAJ YAĞMURU


Seka TV'de canlı yayınlanan programı Gebzeliler mesaj yağmuruna tuttu. İlgi ve destek mesajlarından dolayı duygulandığını belirten Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Açıkçası bu kadar beklemiyordum. Geçtiğimiz hafta yaptığımız mitingimize katılımın yoğun olması, insanların sokaktaki ilgisi, saygısı ve desteği beni hem mutlu ediyor hem de şaşırtıyor. Bu yarışın sonunda kazanmakta var kaybetmekte. Kaybetsem de üzüleceğimi sanmıyorum çünkü gördüm ki ben Gebzelilerin gönlünde taht kurmuşum" ifadelerini kullandı. 

İLKER ÇAKIR, CANLI YAYINA BAĞLANDI


Seka TV'de yayınlanan 'Genç Söylem' programına canlı yayında sürpriz bir bağlantı gerçekleştirildi. Programa telefonla canlı bağlanan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır'ın eşi İlker Çakır'da eşine destek mesajı vererek Gebzelilerden Serap Çakır'a sahip çıkmalarını istedi. 

GEBZELİLERİN OYUNA TALİBİM


Programında Gebzelilere seslenen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, her kesime hitap etmek adına bağımsız aday olduğunu belirterek, "Tüm Gebzelilerin oyuna talibim" dedi. 
Son Güncelleme: 01.02.2019 13:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37