banner55

Dursun: Bu kenti beraber değiştireceğiz

Dursun: Bu kenti beraber değiştireceğiz

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
27 Şubat 2019 Çarşamba 12:19
 Dursun: Bu kenti beraber değiştireceğiz

 

Millet İttifakı'nın CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun ev ziyaretlerine devam ediyor. Osman Yılmaz Mahallesinde düzenlenen ev ziyaretine katılan Başkan Adayı Recep Dursun, seçim çalışmalarını ve hayalindeki Gebze’yi anlattı.

EV ZİYARETLERİNE DEVAM 

Millet İttifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun ev ziyaretlerini sürdürüyor. Osman Yılmaz Mahallesinde düzenlenen ev ziyaretine katılan Başkan Adayı Recep Dursun, seçim çalışmalarını ve projelerini anlattı. Gerçekleştirilen ev ziyaretine İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve Kadın kolları üyeleri de katıldı. Oldukça güzel bir atmosferde gerçekleştirilen ziyaret yaklaşık iki saat sürdü. 

ULAŞIM ÇİLESİ BİTMELİ
 
Başkan Adayı Recep Dursun, "Gebze’nin çehresini değiştireceğiz" derken ulaşımdaki sorunu çözeceklerini ve kente nefes aldıracaklarını vurguladı. Recep Dursun, "Trafik büyük bir dert. Bunu halletmek gerek. Ulaşım nedeniyle insanlar inanılmaz zaman kaybı yaşıyor. Trafik problemi insanları gergin ve stresli hale getiriyor. Bu yükü hafifletmek ve ortadan kaldırmak zorundayız. Gebze’deki bu sorunu çözeceğiz" şeklinde konuştu. 
 
GENÇLER UMUDUMUZ 

Gençlerin boş durmadığı bir kent kuracaklarını kaydeden Recep Dursun, "Gençlerimiz bu şehirde boğuluyor. Kafe kültürü içerisinde yaşıyorlar. Kendilerini ifade edecekleri kültür ve sanat alanları yok. Sözde Kültür Merkezlerimiz üretken değil. Gençlerimizin kendilerini istedikleri sanat alanında ifade etmeleri gerekiyor. Onları sanat ışığında aydınlatmalıyız. Kafelerde gezen ve gelecekten yana herhangi bir umudu olmayan gençlik istemiyoruz" dedi.

ÜRETEN BİR GEBZE 

Kadınlar adına önemli projeleri olduğunu belirten Başkan Adayı Recep Dursun, "Kadınlarımız toplumumuzun en önemli insanları. Onların yaşamın içinde yer almaları gerekiyor. Kadınlarımıza yönelik sosyal projelerimizle maddi ve manevi anlamda kendilerine imkanlar sunacağız. Gülen, değişen ve üreten bir Gebze kuracağız. Gebzelilerin yaşamaktan memnun olduğu bir şehir kurmak bizim elimizde" ifadesini kullandı. 

Son Güncelleme: 27.02.2019 22:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37