banner55

Gelecek Dilovası kongreye hazır

Gelecek Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı'nın 1. Olağan genel kurulu 4 Ekim 2020 Pazar günü 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
02 Ekim 2020 Cuma 22:27
Gelecek Dilovası kongreye hazır

Dilovası Cumhuriyet Mahallesi, Bağdat Caddesi'ndeki Dilovası Hizmet Binasında yapılacak olan kongrede 20 kişilik yönetim kurulu üyesi ile 16 il kongre delegesi belirlenecek.

Teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilatı hız kesmiyor. Gebze, Gölcük, Derince, İzmit, Darıca ve Körfez ilçe kongrelerini tamamlayıp, il kongresini de yaparak seçimlere girecek şekilde hazır hale gelen Gelecek Kocaeli’de Dilovası kongresi de yapılıyor.

Kurucu Dilovası İlçe Başkanı Fesih Telli’nin tek aday olarak gireceği kongrede 20 kişilik yönetim kurulu üyesi ile 16 il kongre delegesi belirlenecek. Kongreye tüm vatandaşların davetli olduklarını belirten başkan Telli, “Toplumun her kesimini kucaklayan bir yönetim oluşturduk. Saha çalışmalarımız başladı. Kongre sonrası geniş çaplı üye katılım programları yapacağız. Amacımız hem yerelde hem genelde iktidar olmak.

Bizleri bu göreve layık gören başta sayın genel başkanımız Prof. Ahmet Davutoğlu olmak üzere, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımız Doğan Demir ve il başkanımız Ömer Faruk Başaran’a teşekkür ediyoruz. Güvenlerini boşa çıkarmamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37