banner55

Gelecek Partisi Dilovası’nda Fesih Telli seçilmiş başkan

Gelecek Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı 1. Olağan genel kurulunu yaptı. Kurucu ilçe başkanı olarak atanan Fesih Telli seçilmiş başkan oldu.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
04 Ekim 2020 Pazar 16:32
Gelecek Partisi Dilovası’nda Fesih Telli seçilmiş başkan

Gelecek Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı 1. Olağan genel kurulunu yaptı. Kurucu ilçe başkanı olarak atanan Fesih Telli seçilmiş başkan oldu.

çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi Kocaeli teşkilatı, kongresini yaptığı ilçelere bir yenisini daha ekledi. Dilovası Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 15 gündem maddesinin karara bağlandığı genel kurulda 20 yönetim kurulu üyesi ile 16 il kongre delegesi belirlendi. Urfa il kongresinde görevli olduğu için Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir’in katılamadığı kongreye il başkanı Ömer Faruk Başaran başta olmak üzere il başkan yardımcıları, gençlik ve kadın kolları başkanları, ilçe başkanlarının tam kadro hazır bulundu. İYİ Parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Erkan Bilikli ile Dilovası’nın kurucusu ve üç dönem belediye başkanlığını yapan Ercan Dalkılıç’ın da hazır bulunduğu genel kurulda divan başkanlığına Eyüp Gençer, yardımcılıklarına Esra Yeşil ile Fatih Büyükavcı seçildi.

İlçe başkanı Fesih Telli yaptığı konuşmada, “Ayrı gayrı olmadan bu süreç içerisinde haksızlığa karşı adımlarımızı atacağız. Bu süreçte hepimiz birer örnek olarak yer almaya çalışacağız. Dilovası’nda bu yola baş koyduysak beraber yürüyeceğiz ve beraber başarıp inşa edeceğiz” dedi.

BAŞARAN: BÜYÜK SÜRPRİZLERE HAZIR OLUN

İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’da yaptığı açıklamada, “Dilovamız için bugün önemli bir gün ve bugün kongreye gidiyoruz kısa sürede teşkilatımızı kurduk ve yönetimimizi kurduk. Kongremizi de bugün gerçekleştiriyoruz. Gelecek Partisi olarak bir iddia yola çıktık. Partimizin önemiz de ki süreçte hem Dilovası’nı hem de Kocaeli’de her ilçede önemli yerlere taşıyacağız çok iyi organize olacağımızdan eminim ve bunu hem Dilovası hemde kocaelideki hemşerilerimiz bunu fark edecek. Dilovası en büyük sıkıntıları olan özel bir ilçemiz ve büyük zorluklarla kurulan ilçemiz yeterli hizmeti alamadı. İnsanoğlu başarılı bir sürece çevirebilir. Dilovası halkı seçimlerde gerekeni yapacak ve Dilovamız için en iyisi olacak. Kartepe, Başiskele ve Karamürsel’de atamaları en kısa sürede yapacağız ve kongreye gideceğiz. Kuramaz dediler kurduk. Milletvekili çıkaramaz dediler inşallah çıkaracağız. Belediye alamaz dediler inşallah alacağız. İlk seçimlerde Gelecek partisi çok güçlü bir şekilde geliyor. Sokağa çıktığımızda bunu görüyoruz. Dilovamız hizmete susamış bir beldemiz ve hizmete kavuşması yakındır ve her şey güzel olacak yeter ki inanalım. İnanmak kazanmanın yarısıdır. Biz inandık sizler de inanın” diye konuştu.

DİLOVASI İLÇE YÖNETİM KURULU

Fesih TELLİ (Başkan)
Yunus YILMAZ
Asım SATIR
Nimet ŞAHİN
Ahmet İŞLİCAN
Hayrettin LEVENT
Kemal ORUÇ
Murat POLAT
Ahmet KARATAŞ
Gökmen KARADAĞ
Mustafa AK
Muhammet DAŞDEMİR
İlhan Emre ARAS
Metin TELLİ
Kekeş BULAK
İbrahim TAYLAN
Seyithan DEMİREL
Ahmet ÖZDEMİR
Kerem ÇELİK
Yüksel İNALKOÇ

İL KONGRE DELEGELERİ:

Fesih Telli, Asım Satır, Mustafa Ak, Muhammet Daşdemir, İlhan Emre Aras, Metin Telli, Yalçın Telli, Yakup Oruç, Ahmet Karataş, Gökmen Karadağ, Ahmet İşlican, Seyithan Demirel, Yunus Yılmaz, Kekeş Bulak, Hayrettin Levent ve Nimet Şahin

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37