banner55

Gelecek Partisi kurmayları yönetim kurulunu topladı

Teşkilatlanma çalışmalarını hemen hemen tamamlayan Gelecek Partisi Kocaeli’de partinin kurmayları il yönetim kurulu üyelerini bir araya getirdi. İftar sonrası gerçekleştirilen ve ilk kez bir araya gelinen toplantıda durum değerlendirmesi yapıldı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Mayıs 2020 Salı 22:12
Gelecek Partisi kurmayları yönetim kurulunu topladı

Gelecek Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir ile Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, il yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. İl teşkilatında gerçekleştirilen toplantıda virüs salgını dolayısıyla teşkilatlanma çalışmalarını ve tüm görüşmeleri telekonferans yöntemiyle gerçekleştirmek zorunda kaldıklarını hatırlatan Doğan Demir ile Ömer Faruk Başaran, ilk kez bir araya gelebildiklerini vurguladı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgını nedeniyle olağanüstü bir dönemden geçildiğini vurgulayan başkanı Ömer Faruk Başaran, “Seyehat ve sokağa çıkma kısıtlamalarına rağmen üç ay içerisinde il binamızı tuttuk. Tefrişatı tamamlandı. İl yönetimi ni oluşturarak dokuz ilçede teşkilatlanmayı tamamladık. Kadın ve gençlik kollarımız atandı ve yönetimlerini oluşturuyor. Mübarek ramazan ayında gıda yardımları, maske dağıtımı ve anneler gününde ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.

Siz yöneticilerimizden öncelikli olarak beklentimiz yaşadığınız ilçenin teşkilatıyla omuz omuza görev yapmanız, destek vermenizdir. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz gayretlerini için teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir ise parti tüzüğü, izlenecek politikalar, dil ve söylem birlikteliğinin sağlanması, örgütlenme çalışmaları ve kongre takvimiyle ilgili bilgilendirmeler yaptı. İlk kez bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri tanışma imkanı bulurken, yaklaşan ve pandemi gölgesinde buruk karşılanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Ramazan Bayramı’da kutlandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37