banner55

Karabacak:Bizde Kara Fatmalar bitmez

Karabacak:Bizde Kara Fatmalar bitmez

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
14 Mart 2017 Salı 22:47
 Karabacak:Bizde Kara Fatmalar bitmez


Faik Şahenk İlkokulu’nun düzenlediği Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Hollanda’da gözaltına alınarak sınırdışı edilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya yapılan saldırıyı kınayarak, "Bizde Kara Fatmalar bitmez" dedi.

Başkan Karabacak, hafta boyunca düzenlenen etkinliklerle Dünya Kadınlar Günü’nün en güzel şekilde kutlandığına dikkat çekerken, Türk toplumu olarak geçmişten günümüze kadınlarımıza değer veren bir toplumuz. Bazen bir eş, bazen bir anne bazen de cephede düşmana karşı savaşan bir kimlikle kadınlarımız toplumumuzda en güzel şekilde değer görmüştür.

GURBETÇİLERİMİZ CEVABI SANDIKTA VERECEKTİR
Günümüzde kadın haklarından bahseden Avrupa en son örneğini Hollanda da yaşadığımız şekliyle faşist yüzünü bir kez daha göstermiştir. Ama bilinmelidir ki dün cephede Kara Fatmalar nasıl vatana, bağımsızlığa, haksızlığa, hukuksuzluğa karşı çıktıysa bugünde  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya gibi siyasetçilerimiz haksızlığın karşısında dik durmuştur, dik durmaya da devam edecektir. 

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi ülkemize karşı başlatılan kara propagandaya karşı özellikle Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımız tepkisini sandıkta verecekleri 'Evet' oylarıyla göstereceklerdir. Halkımız dostunu da düşmanını da iyi bilmektedir, bunlara en iyi cevabı da sandıkta verecektir" diyerek, Hollanda’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya yapılan haksız ve hukuksuz uygulamaları kınadı. 
Son Güncelleme: 14.03.2017 22:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37