banner55

Karaosmanoğlu, Darıca’da Bıyık'a destek istedi

Karaosmanoğlu, Darıca’da Bıyık'a destek istedi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
25 Ocak 2019 Cuma 14:05
 Karaosmanoğlu, Darıca’da Bıyık'a destek istedi
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve yönetimi ile AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karaosmanoğlu, partililere yaptığı konuşmada "Bu seçim sadece Muzaffer Bıyık’ın seçimi değil. Hepimizin seçimi. Muzaffer Bıyık’ın seçilmesi hepimizin onuru. Darıca’da Muzaffer Bıyık’a en güçlü desteği vermeliyiz" dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve yönetimi ile AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen ziyarete Karaosmanoğlu ile birlikte Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ve partililer katıldı.

BIYIK’IN SEÇİLMESİ HEPİMİZİN ONURU

AK Parti Darıca İlçe Başkanlığına atanan Ufuk Acay  ve yönetimiyle AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı ilan edilen Muzaffer Bıyık’ı tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Hem ilçe başkanımıza ve yönetimine hem de belediye başkan adayımıza hayırlı olsun diyor başarılar diliyorum. Bugüne kadar Darıca’da hep birinci parti olduk. Darıca her seçimde üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar birinci parti olacağımıza inanıyorum. Ama önümüzdeki yerel seçimlerde Darıca’da oyumuzu biraz daha arttırmalıyız. Her türlü seçim hazırlığını yaptık. 

Bu seçim sadece Muzaffer Bıyık’ın seçimi değil. Hepimizin seçimi. Muzaffer Bıyık’ın seçilmesi hepimizin onuru. 31 Mart seçimleri sadece yerel seçim anlamı taşımıyor. Kazanılacak her oy AK Parti’ye katkı sağlayacak ve gelecek hedeflerimize daha emin adımlarla ilerlememizi sağlayacak. Teşkilatlar olarak her türlü fedakarlığı yaparak seçimden en güzel sonucu almak için çalışacağız. Biz her zamankinden daha güçlü olmak zorundayız. Geleceğimiz için, çocuklarımız için başarılı olmalıyız. Sadece ülkemiz için değil, dünya mazlumları için de başarılı olmalıyız. O yüzden Darıca’da Muzaffer Bıyık’a en güçlü desteği vermeliyiz" diye konuştu.
Son Güncelleme: 27.01.2019 11:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37