banner55

Saadetli kadınlar, Asiltürk ile görüştü

Gebze Saadet Partili kadınlar, Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk ile görüştü.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Şubat 2020 Çarşamba 00:09
Saadetli kadınlar, Asiltürk ile görüştü

Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Ebru Asiltürk’ün nüfusu 100 binin üzerindeki il ve ilçelere düzenlediği ziyaret kapsamında Kocaeli’ne de geldiğini ifade eden Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, programın çok verimli geçtiğini ifade ederek, inşallah gelecek için çelikleşmiş kadrolarla zafere gideceklerini vurguladı.

YORULMAYACAĞIZ, USANMAYACAĞIZ

Genel başkan nezdinde gerçekleşen ziyaretten teşkilat mensupları olarak çok mutlu olduklarını ifade eden Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, “Dava inancıyla sadece halka hizmet hakka hizmettir bilinciyle çalışan teşkilat mensuplarımıza karşı gösterilen bu ilgiden çok memnunuz. 
Genel başkanımızın ve başkanlık divanı üyelerinin gerçekleştirdiği bu ziyaret bizleri çok mutlu etti. İnanıyoruz ki bu ziyaret teşkilat mensuplarımızın daha da azimle ve heyecanla çalışmasına vesile olacaktır. 
Bizler bu güne kadar yaptığımız çalışmaların raporlarını kendilerine takdim ettik. Bundan sonra da nasıl bir yol haritası belirleyeceğimizi kendileri ile paylaştık. 
Şimdi ilk önce Gebze’de daha ileriye nasıl gidebiliriz bunu başaracağız. Sonrasında da il genelinde Saadet bayrağını en yükseğe beraberce taşıyacağız. 
Tüm teşkilat mensubu kardeşlerimizi gösterdikleri ve gösterecekleri gayretten ötürü takdir ediyorum. 
Biz Erbakan hocamızdan yorulmamayı ve usanmamayı öğrendik kendimize de bunu şiar bildik. Amacımız nasıl bir kişi daha fazlasına ulaşabiliriz olacaktır” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37