banner55

Serap Çakır'a 7'den 70'e sevgi seli

Serap Çakır'a 7'den 70'e sevgi seli

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Şubat 2019 Çarşamba 13:28
 Serap Çakır'a 7'den 70'e sevgi seli
Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerini sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, 7’den 70’e herkesin gönlüne dokunuyor. 

31 Mart 2019'da yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerini tüm hızıyla sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Kirazpınar Mahallesi'nde ev ziyaretleri yaparak mahalle sakinleriyle buluştu.
MUHTARLIĞI ZİYARET ETTİ

Çocukla çocuk, yaşlıyla yaşlı, gençle genç olan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, ilk olarak Kirazpınar Mahalle Muhtarlığı'nı ziyaret etti. Kirazpınar Mahalle Muhtarı Osman Bozkurt ile görüşen Çakır, mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. 
ÇOCUKLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Kirazpınar Mahallesi'nde güler yüzle ve sıcak bir şekilde karşılanan Serap Çakır, vatandaşların derdini dinleyerek şikayet ve sorunları not aldı. Mahallede çocukların büyük ilgi gösterdiği Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, çocuklarla sohbet edip fotoğraf çektirerek gönüllerini aldı. 
SORUNLARI BİLİYORUM

Ev ziyaretlerinde seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Serap Çakır, projelerini anlattı. Çakır, "Gebze'nin sorunlarını Gebze'de yaşayan birisi olarak çok iyi biliyorum. Sizlerinde buradaki sorunlarınızı biliyorum ve çözeceğime söz veriyorum. Allah'ın izni ile benim dönemimde gerekli hizmeti ve ilgiyi göreceksiniz" dedi. 
Son Güncelleme: 21.02.2019 00:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37