banner55

SP'li kadınlar 2020 yılı için iddialı

Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları tarafından Antik Kafe’de gerçekleştirilen ilçe divanında eğitimden sağlığa, kültürel yozlaşmadan, kadın haklarına kadar bir çok konuyu madde madde açıklandı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
14 Ocak 2020 Salı 12:46
SP'li kadınlar 2020 yılı için iddialı

Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları tarafından Antik Kafe’de gerçekleştirilen ilçe divanında eğitimden sağlığa, kültürel yozlaşmadan, kadın haklarına kadar bir çok konuyu madde madde açıklandı.

Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları tarafından Antik Kafe’de yapılan aylık divan toplantılarını gerçekleştiren Kadın Kolları’nın divan toplantısının yanında 2020 yılı için istişare planlama ve koordinasyon toplantısını da gerçekleştirdi. 

2020 GEBZE’DE SAADET YILI OLACAK

Kadınların sahada daha aktif olacağını ifade eden Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, "Şimdi daha çok çalışmalıyız. İnşallah bu divan toplantımızda hem kendi çalışmalarımızı konuşacağız hem de 2020 için nasıl bir yol haritası planlayacağız onu çıkaracağız. Her eve girmemiz gerekiyor. Mahalle ziyaretlerini ev gezilerini arttıracağız. 

Tüm teşkilatlar olarak her kademe ile tam saha çalışacağız. İnşallah inanıyoruz ki düzenleyeceğimiz panel ve programlar ile kentimiz için ve ülkemiz için neler yapacağımızı anlatacağız. Mevcut yanlışları nasıl doğru ile yer değiştirilmesi gerekir bunu örneklendireceğiz. Halkımızın istediği şekilde halkımızın anlayacağı üslup ile onlara aktaracağız. Bunun için çok çalışmamız ve çok efor sarfetmemiz gerekiyor. Halkımız için yapacak daha çok işimiz var” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Saadet Partisi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37